Korsan oyun desteğinin Sosyal'de çok az olması

Ekonomik Miladını Doldurmuş/Dijital sürümleri çok buglu olan oyunlarda korsana destek vermeli miyiz?

• Evet

Oy: 109 63,7%
  • Hayır

Oy: 23 13,5%
  • Bilmiyorum

Oy: 7 4,1%
  • Sadece belirli oyunlarda

Oy: 32 18,7%

• Oy verenlerin toplamı
    171

Khajz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, Technopat'ta biliyorsunuz ki korsan program ve oyun desteği çok nadir durumların haricinde kesinlikle yasak. Korsan program konusuna karışmıyorum o normal ancak oyun konusunda; sadece o oyun dijital satıştan kalkmışsa destek verebiliyoruz. Ben de korsana genel olarak karşıyım ancak sizce de belli bir süre geçmiş ve ekonomik olarak miladını doldurmuş oyunların, korsan kurulumlarına destek versek iyi olmaz mı? Sonuç olarak firma zaten oyun online değilse ve üzerinden 5+ sene geçmiş ise ekonomik olarak bir beklenti içerisine girmez. Ben 5 yaş üstü oyunların korsan olarak yüklenmesini doğru buluyorum hele ki günümüzdeki ekonomik şartlar ile.

Özellikle Rockstar Games'in en ikonik 3D oyunu olan San Andreas'ın Steam versiyonu korsan versiyonuna göre oldukça bozuk. ValidM'in yaptığı 40 dakikalık bir GTA: SA Steam versiyonu neden çok kötü diye bir videosu var.

Bence bu tür sıkıntılı ve yaşlı oyunlarda korsana destek vermeliyiz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense benim yüklediğim korsan oyunlar daha çok FPS veriyor.

Miladını doldurmuş desteği kesilmiş oyunlara, konsollara vs. vs. gibi şeylere bence destek verebiliriz.

Ekran Alıntısı.PNG

Sosyal kurallarının 19. maddesi. :D

Geri
Yukarı