Korsan oyun desteğinin Sosyal'de çok az olması

Ekonomik Miladını Doldurmuş/Dijital sürümleri çok buglu olan oyunlarda korsana destek vermeli miyiz?

• Evet

Oy: 109 63,7%
  • Hayır

Oy: 23 13,5%
  • Bilmiyorum

Oy: 7 4,1%
  • Sadece belirli oyunlarda

Oy: 32 18,7%

• Oy verenlerin toplamı
    171
Çok olmasa bile var mı? Var. O zaman bence oyun orijinal alınmalı. Emeğe saygı gibi düşünün en azından. Eğer siz orijinal oynamazsanız saygı duyarım. Ancak ben orijinal alma taraftarıyım.
Ben de sizinle aynı fikirdeyim ancak bahsettiğim oyun olan GTA SA 15 senelik oyun. Daha ne kadar saygı gösterilebilir ki? Bakın size diyorum ki 2004'te oyun çıktı 2008'de steame yüklediler ve oyun çıktığı günden daha buglu bir şekilde geri satışa sunuldu ve bu 13 senede sadece 1 kere güncelleme gördü o da lisanslanmış müzklerin çıkarılmasıyıd. Adamlar kendi oyunlarına saygı göstermezlerse, biz saygı göstersek ne olacak? Hem ben burada korsan oyun oynanmalı mı demiyorum ki, diyorum ki korsan oyun indirmiş olan arkadaşlara eğer oyun eskiyse ya da dijital platformu korsana göre daha kötü ve buglu ise yardım etmeli miyiz diye bir anket yaptım. Ben teknik destek vermemiz gerektiğine inanıyorum dedim ve sebeplerini söyledim.
Eski oyunlara destek veriliyor.
Sadece dijitalden kalkmış oyunlara veriliyor ya da ilk konu ise.

Ben iki sebepden korsan kullanmıyorum.
- Ne sebepden olursa olsun, emek hırsızlığı.
- Büyük ihtimalle ya sorunlu,ya da virüslü oluyor. O trilogy oyun için de 5 lira verilmemeli. Eski orjinal versiyon oynamalı.

Ben iki sebepden korsan kullanmıyorum.
- Ne sebepden olursa olsun, emek hırsızlığı.
- Büyük ihtimalle ya sorunlu,ya da virüslü oluyor. O trilogy oyun için de 5 lira verilmemeli. Eski orjinal versiyon oynamalı.
Ben teknik bakımdan destek diyorum. Yoksa zaten insanlar buraya crack bulmak için gelmezler ki, korsan oyun kurmuşlardır ve sıkıntı vardır bunun hakkında TEKNİK DESTEK ister ben bundan bahsediyorum. Benim de Steam'im de 100+ parası ödenmiş oyun var ancak Rockstar Games'in 3D zamanından (GTA IV öncesi) oyunlarını asla satın almam çünkü korsandan daha fazla bug var. Aynı zamanda 15+ sene olan oyundan bahsediyoruz hiç de emek hırsızlığı değil hele ki 8 senede RDR2 dışında GTA Online'dan saçma sapan sadece insanlarını cebini sömüren sistemler yaptıktan sonra hiç desteklemem ve buna emek hırsızlığı da diyemem adamlar hiçbir şey yapmadan milyon dolarlar kazanıyor hala 8 senelik oyunlardan.

Ekonomik miladını doldurduğuna dair tüketicinin kararı o ürünü almamak olabilir. Diğer seçeneklerde bu karar üretene aittir.

Ben teknik bakımdan destek diyorum. Yoksa zaten insanlar buraya crack bulmak için gelmezler ki, korsan oyun kurmuşlardır ve sıkıntı vardır bunun hakkında TEKNİK DESTEK ister ben bundan bahsediyorum. Benim de Steam'im de 100+ parası ödenmiş oyun var ancak Rockstar Games'in 3D zamanından (GTA IV öncesi) oyunlarını asla satın almam çünkü korsandan daha fazla bug var. Aynı zamanda 15+ sene olan oyundan bahsediyoruz hiç de emek hırsızlığı değil hele ki 8 senede RDR2 dışında GTA Online'dan saçma sapan sadece insanlarını cebini sömüren sistemler yaptıktan sonra hiç desteklemem ve buna emek hırsızlığı da diyemem adamlar hiçbir şey yapmadan milyon dolarlar kazanıyor hala 8 senelik oyunlardan.
Ücretsiz oyun almak pek tabii emek hırsızlığıdır. İsterse milattan kalma olsun. Etik bulmadığımız şeyin teknik veya başka bir açıdan destek vermemizi de beklememeli kimse. Çelişmiş oluruz kendimizle :D Adamlar yapmışlar kazanıyorlar haklarıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı