Korsan oyun indirdikten sonra Bluetooth çalışmıyor

ardaakkurt1

Hectopat
Aşağı yukarı 1 ay önce masaüstü bilgisayarıma Bluetooth adaptörü aldım ve sorunsuz çalışıyordu. Bugün ise Torrent FIFA 19 indirirken Bluetooth gitti, sorun giderme işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyuyorsunuz sabah kalkıp oyuna girdiğinizde çalışmış oluyor iyi akşamlar.

Verecek misin oyunun parasını eğer çalışmazsa? Boş yorumlarınızı kendinize saklayın! Yazmayayım diyorum insanı zorla çileden çıkarmak için havada takla atıyorsunuz.

Aşağı yukarı 1 ay önce masaüstü bilgisayarıma Bluetooth adaptörü aldım ve sorunsuz çalışıyordu. Bugün ise Torrent FIFA 19 indirirken Bluetooth gitti, sorun giderme işe yaramadı.
Arkadaş oyun ile alakalı sormamış, yazılım/donanım ile alakalı birşey sormuş.

Yüklediğiniz bileşenleri kaldırıp tekrar deneyiniz. Harici olarak aparatın sürücüsünü güncelleyin.

Forumun bu halleri komik gerçekten, korsan lafının kokusunu alınca linç etmeye toplanıyor herkes ve evet korsanla ilgili değil bluetooth adaptörü ile ilgili soru sorulmuş.
Sanırım bunu yazınca kendilerini moderatör vs. sanıyorlar.
Korsan oyunu silip BT driverlarını yeniden yükleyin.

Eğer dosyayı indirirken bir sorun yaşadıysanız muhtemelen elle bozmuşsunuzdur. Sürücüleri üretici sitesinden indirip elle güncellemeyi deneyin. Dosyayı kurduktan sonra bir sorun yaşadıysanız, sürücüleriniz zarar görmüş olabilir. Yüklediğiniz oyunu ve dosyalarını silip sürücülerinizi güncelleyin. Ayrıca bir virüs taraması yapmanızda fayda var.

Moderatörlerden ricam korsana destek yok yazan arkadaşlara bir güzel ban atmaları. Konuyu okumadıkları için. Bitsin bu linç kültürü.

Böyle durumlarda "yönetim uyuyor" tarzı mesajlar yazmak yerine rapor sistemini kullansanız çok daha hızlı müdahale edebiliriz. Sonuç olarak onaylanan tüm konulara bakamayız değil mi?

Ekleme: Lütfen korsan kullanım hakkında tartışmanızı başka konularda yapın!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı