Korsan oyun indirdikten sonra Çince işlem gözüküyor

blademasterkayle

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı alalı bir hafta oldu. Bugün bir korsan oyun yükledim fakat setupını açmadım, yani kurmadım bunu görünce de direkt sildim. Çince bir şey gözüküyor, acaba Tencent Gaming Buddy'den kaynaklı olabilir mi?

Not: Çince şey CPU ve RAM götürmüyor.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan oyun indirmenin yasal olmadığı biliyor musun? Kim sana indir dedi ki? Paran yoksa olana kadar bekle, öyle al. Şayet biz yıllardır öyle yapıyoruz...
evet haklısınız yasal olarak yasak ama vpn ile başka bir ülkenin hosting ağına bağlanırsak ve şayet o ülkede serbestse türkiye cumhuriyeti herhangi bir ceza kesemiyorlar tecrübe ile sabit hemde gerçekten oyun fiyatları faşist derecede el yakıcı (bazısının bilgisayarının fiyatı steam kütüpanemin çeyreği ediyor)

Arkadaşlar yazdığım şeyi anlamadınız mı? İndirdim ama kurmadım crack falan yapmadım.

Size de teşekkür ederim.

Bir oyuna nasıl 300TL verebileceğimi açıklar mısın? Bölgesel fiyatlandırma yapsalar eyvallah ama böyle olmaz.
Bu senin korsan indirmeni açıklamaz. Benim evim yok, gideyim kaçak sahibinin tatilde olduğu bir evi sahipleneyim. Bir eve nasıl 500.000 TL vereyim?
Bu mazeret değil kardeşim.

Arkadaşlar bilgisayarımı alalı bir hafta oldu. Bugün bir korsan oyun yükledim fakat setupını açmadım, yani kurmadım bunu görünce de direkt sildim. Çince bir şey gözüküyor, acaba Tencent Gaming Buddy'den kaynaklı olabilir mi?

Not: Çince şey CPU ve RAM götürmüyor.

Eki Görüntüle 381965

GameLoop arkada açık tutuyor korkmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı