Korsan oyun indirdikten sonra formata gerek var mı?

O mesaj ile anlatmak istediğim, korsan oyun indirerek bilgisayara bir şey olmayacağı, düzgün kaynaktan araştırıp indirmenin yeterli olduğu idi.

Sen galiba bu mesajin ile bilgisayarının zombi olmama olasılığı yok demek istemişsin galiba. Yanlış bilgi.

İndirdiğin kaynağa göre değişiyor. Bazı kaynaklar virüs koyuyor fakat Oyunindir VIP gibi virüssüz korsana erişebileceğin siteler var.
Dostum benim kuzenim her oyunu korsan indiren birisi. Antivirüs'ünün de süresi dolmuş gittim bi malwarebytes yükledim bak yemin ediyorum 267 tane virüs çıktı pcde. Şimdi gel korsan risksiz de bana.

Dostum benim kuzenim her oyunu korsan indiren birisi. Antivirüs'ünün de süresi dolmuş gittim bir Malwarebytes yükledim bak yemin ediyorum 267 tane virüs çıktı PC'de. Şimdi gel korsan risksiz de bana.

9 yaşında bilgisiz birisi olabilir. Genelleme yapmak saçma. Bu dayanak ile korsan kötüdür, korsan indirirsen bilgisayarın zombi olacak demek saçma.

IGG Games ve Fitgirl sanırım en güvenli siteler(korsan oyun siteleri arasında, oyunu kıran kişi/grup önemli ama)

Dostum benim kuzenim her oyunu korsan indiren birisi. Antivirüs'ünün de süresi dolmuş gittim bi malwarebytes yükledim bak yemin ediyorum 267 tane virüs çıktı pcde. Şimdi gel korsan risksiz de bana.
Kopyalanmış sitelerden ve kocaman "DOWNLOAD" yazan butona basıp rastgele bir dosya indirirse tabii virüs bulaşır.

Tabii 25+ korsan oyun yüklü bilgisayarımla Karayipler'de demir atıyoruz şu anda.
Jack Sparrow ve mürettebatı.

Bende kullanıyorum şimdilik bir şey yok. Yabancı siteleri FitGirl gibi taklit ile çoğaltıp virüslü linkler koyuyorlar onlara dikkat edin.
Orijinal FitGirl sitesinin sonu ".site" ile bitiyordu yanılmıyorsam.

@SadCat0w0 igg Games ile ilgili bir şey gormustum son zamanlar guvenilir degil gibi bir seydi. Evet, site ile bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı