Korsan oyun indirdikten sonra formata gerek var mı?

SadCat0w0

Hectopat
Geçen günlerde AC Valhalla (empress) korsan olarak indirdim bugün indirime girdiği için aldım.
Kaspersky Premium ve Malwarebytes ile taradım herhangi bir virüs çıkmadı, yine de formata gerek var mı?
Ubisoft, Steam ve Epic Games hesabımda birçok oyun var.

Orijinal repack ise ve empress bence guvenilir, problem olacagini sanmam ve temizlenemeyecek virus olmadigi surece formata gerek yok.

Format en son çare ilk çare olarak düşünmeyin. 1 tane virüs koruyucu uygun. 2 taneye gerek yok. Valhalla'yı kurmuştum. Oynadım. Etkilenmedim. Sevemedim. İnşallah seversin.

Korsan bilgisayar olmuş olabilir mi?

Orijinal repack ise ve empress bence guvenilir, problem olacagini sanmam ve temizlenemeyecek virus olmadigi surece formata gerek yok.

Empress hakkında çok şey okudum, bu vatandaş oyunları crack'lemeden önce bağış topluyor ve ona göre crack'liyormuş. Birçok kişi güvenilir diyor.

Sıkıntı olacağını sanmıyorum da korsan olarak zaten yüklediğin oyunu neden satın aldığını anlamadım.

Yaklaşık 1 hafta önce indirdim, bugün ise indirimde gördüm, normalde korsan kullanmayı sevmiyorum ama şartlar, korsan oynamayı gerektiriyor.

Format en son çare ilk çare olarak düşünmeyin. 1 tane virüs koruyucu uygun. 2 taneye gerek yok. Valhalla'yı kurmuştum. Oynadım. Etkilenmedim. Sevemedim. İnşallah seversin.

Herkesin zevki farklı, ben viking sever birisi olarak bu oyun hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı