Korsan oyun indirme sonrası dosya gezgini yeniden başlıyor

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, dün 10 yılda bir korsan oyun indiriyim dedim fakat bir şey fark ettim dosya gezgininin simgesine her tıkladığımda explorer.exe yeniden başlıyor hani olur ya görev yöneticisinden yaptığınız zaman aynen öyle oluyor işte siyah ekran geliyor gidiyor kısacası dosya gezgini yeniden başlıyor sizce ne olmuş olabilir? 14 tane virüs programı yükledim Malwarebytes Kaspersky'ı da denedim fakat lisans hatası verdi Kaspersky hariç neredeyse her programla tarattım fakat virüs bulmadılar bir şekilde explorer.exe yi falan yenileyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyalde korsana destek verilmemektedir.
Korsan yazılım kurmak için destek istemiyor zaten. Arkadaş zararlı yazılım sorununu çözmek istiyor. Bu açıdan bir problem yok.

Bu sebeple yardımcı olacak şeyler yazın. Gereksiz mesajlar silinecektir.

İmzamdan rapor 1 ve 3 paylaşın.

Korsan yazılım kurmak için destek istemiyor zaten. Arkadaş zararlı yazılım sorununu çözmek istiyor. Bu açıdan bir problem yok.

Bu sebeple yardımcı olacak şeyler yazın. Gereksiz mesajlar silinecektir.

İmzamdan rapor 1 ve 3 paylaşın.

Raporda bulundum zaten, bilgilendirmesini de yaptım arkadaşa. Bunun gereksiz bir söylem olduğunu düşünüyorsanız gereğini yapın, benim açımdan problem yok.

Raporda bulundum zaten, bilgilendirmesini de yaptım arkadaşa. Bunun gereksiz bir söylem olduğunu düşünüyorsanız gereğini yapın, benim açımdan problem yok.
Burada kurallara aykırı bir durum yok ben de onu belirtiyorum işte.

Bundan sonraki yazacak arkadaşların da bilgisi olsun diye sizden sonrakiler silinecek.

Sosyalde korsana destek verilmemektedir.

Merhaba korsan oyun indirmem genelde güncelliyim dedim zaten sorun da korsan oyun ile ilgili değil sadece belirttim dosya gezgininin simgesine tıkladığım zaman yeniden başlıyor bunun nedenini sormuştum.

Sistem geri yükleyin mümkün ise!

Maalesef kapatmıştım şu an roguekiller ile tarama yapıyorum sorunum belirttiğim gibi dosya gezginini açmaya çalıştığımda yeniden başlıyor simgesine tıkladığımda.

Burada kurallara aykırı bir durum yok ben de onu belirtiyorum işte.

Bundan sonraki yazacak arkadaşların da bilgisi olsun diye sizden sonrakiler silinecek.

Son taramam bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    17,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı