Korsan oyun indirme sonrası dosya gezgini yeniden başlıyor

Tamam dediğiniz programları indiriyorum.
Dediklerimi bundan sonra yapacağınız zaman sadece beğenmeniz yeterli çünkü siz mesaj yazdıktan sonra tekrar başkası bir şey yazmadan siz bir şey yazınca bize bildirim gelmiyor. Göremiyoruz öyle olunca maalesef.

Buna dikkat edelim.

Dediklerimi bundan sonra yapacağınız zaman sadece beğenmeniz yeterli çünkü siz mesaj yazdıktan sonra tekrar başkası bir şey yazmadan siz bir şey yazınca bize bildirim gelmiyor. Göremiyoruz öyle olunca maalesef.

Buna dikkat edelim.

360 Total'de virüs programı yıllardır kullandıgım program eski PC'de (vs) fakat AMD klasörü içinde de bazı şeyler bulmuş program ne oldukları hakkında bir fikriniz var mıdır acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    17,4 KB · Görüntüleme: 44
360 Total'de virüs programı yıllardır kullandıgım program eski PC'de (vs) fakat AMD klasörü içinde de bazı şeyler bulmuş program ne oldukları hakkında bir fikriniz var mıdır acaba?
Logları paylaşabiliyorsanız paylaşın paylaşamıyorsanız "Suspicous" olanları temizlemeyin. Sonrasında zaten MBAM ile taratacaksınız.

Logları paylaşabiliyorsanız paylaşın paylaşamıyorsanız "suspicous" olanları temizlemeyin. Sonrasında zaten MBAM ile taratacaksınız.

Logları paylaşamıyorum hepsi "suspicous" karantinaya aldım fakat ekran gitti geldi AMD hata verdi bende geri yükledim MBAM ile tarama yaptım fakat ondan bir şey çıkmadı.

Logları paylaşabiliyorsanız paylaşın paylaşamıyorsanız "Suspicous" olanları temizlemeyin. Sonrasında zaten MBAM ile taratacaksınız.

Bunları silmeli miyim acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,5 KB · Görüntüleme: 63
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    14,8 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    16,5 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Suspicous olanları size silmeyin demiştim sürücülere zarar vermişsiniz neyse ki geri kurmuşsunuz.

Şimdilik RougeKiller'ın bulduklarını temizlemeyin imzamdan rapor 1 ve 3 paylaşın.

İstediğiniz gibi yaptım.

Suspicous olanları size silmeyin demiştim sürücülere zarar vermişsiniz neyse ki geri kurmuşsunuz.

Şimdilik RougeKiller'ın bulduklarını temizlemeyin imzamdan rapor 1 ve 3 paylaşın.

AAA sürücüler tekrar hata görmüş ne yapabilirim ki :(

Ya inmiyor da sürücü Driver Booster'da para istiyor.

RogueKiller'den ziyade Zemana ve MBAM ile tarama yapın. Bulunanları temizleyin.

Yine olmazsa imzamdan rapor 1 ve 3 paylaşın inceleyelim.

Bakın hiçbir dosya indiremiyorum.

Bak artık lütfen internetten bir şey indiremiyorum gizli sekmeden iniyor. Ses gelmiyor Driver Booster'dan da güncelledim her şeyi olmuyor.

Şimdilik rougekiller'ın bulduklarını temizlemeyin imzamdan rapor 1 ve 3 paylaşın.

Sana bayağı yazdım da kusura bakma reyiz interneti ve sesi çözdüm AMD'yi de yeniden yükledim sitesinden ama çakışma oluyor mu bilmiyorum. Bilgisayarım normalde 7 saniyede açılırken şu an 1 dakikayı buluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü güncelleyici kullandıysanız bir daha kullanmayın.

Hosts dosyanı orijinali ile değiştir.

Sisteminizde raporlara göre çok sorun yok kendiniz uğraşarak sıkıntı yapmışsınız sanırım.

Halen sorun devam ediyor mu? Zemana ile silmeyin dememe rağmen silmeyecektiniz o sürücüleri.

Sorun devam ediyorsa temiz kurulum yapıp 1909 sürümüne tekrar dönün ve sisteminizde iyi bir AV bulundurun. Kaspersky, Norton, Bitdefender gibi bunlardan birisi olabilir. Tekrar sürücü bulucu da kullanmayın.

Sürücü güncelleyici kullandıysanız bir daha kullanmayın.

Hosts dosyanı orijinali ile değiştir.

Sisteminizde raporlara göre çok sorun yok kendiniz uğraşarak sıkıntı yapmışsınız sanırım.

Halen sorun devam ediyor mu? Zemana ile silmeyin dememe rağmen silmeyecektiniz o sürücüleri.

Sorun devam ediyorsa temiz kurulum yapıp 1909 sürümüne tekrar dönün ve sisteminizde iyi bir av bulundurun. Kaspersky, Norton, Bitdefender gibi bunlardan birisi olabilir. Tekrar sürücü bulucu da kullanmayın.

Hosts dosyası nerededir acaba bir de orijinalini nereden bulabilirim? Sorun gözlemlememe göre devam etmiyor gibi.

Geri
Yukarı