Korsan oyun kurarken disk kullanımının %100 olması normal mi?

Alihanaga

Hectopat
Selamlar, oyun kurarken %100 disk hatası alıyorum. Kasamda bir tek SSD var; HDD yok. Steam, Epic, Origin vb. gibi yerlerden oyun indirirken sorun olmuyor fakat crackli indirip setup kurarken %100 oluyor. Bu normal midir?
RDR2 kurarken (crackli) %100 olmuştu. Oyun indirip oynadıktan sonra SSD'im yeni SSD aldım garantiden. Bir daha olur diye korkudan indiremiyorum.

Selamlar, oyun kurarken %100 disk hatası alıyorum. Kasamda bir tek SSD var; HDD yok. Steam, Epic, Origin vb. gibi yerlerden oyun indirirken sorun olmuyor fakat crackli indirip setup kurarken %100 oluyor. Bu normal midir?
RDR2 kurarken (crackli) %100 olmuştu. Oyun indirip oynadıktan sonra SSD'im yeni SSD aldım garantiden. Bir daha olur diye korkudan indiremiyorum.
Normal. Korkmanıza gerek yok.

Oyunu açmak için kullanıyor normal.

Kurulum esnasında çok normal bir şey.

Adsız.jpg

Her neyse setup dosyası sıkıştırılmış olduğu için kurulum esnasında CPU sonuna kadar kullanılır.
Örnek;
5053-caps-ler-51fb4f849617f.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Her oyun kurduğunuzda zaten %100 olması normaldir. Sonuçta oyunu indirip diskiniz sayesinde kuruyorsunuz. Ayrıca korsan oyun indirmenizi Tavsiye etmiyorum.

Steam kullanıp da indirsen, indirdikten sonra yüklenmesi ve doğrulanması için diski kullanıyor. Normaldir rahat olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı