Korsan Oyun Kurulumu Sırasında CPU Kullanımı %100

İndirme onu, bir sıkıntı var. Korsan kullanmanı tavsiye etmem, böyle bir durumda hiç etmem.
Kurulum yaparken oluyormuş. Bende indirirken sandım. Bu şekilde normal. Ha bu arada. İşlemcinin 100'de 100 kullanılması değil işlemcinin sıcaklığı sıkıntı çıkartır.

Repackler oyun dosyalarının indirme boyutunu düşürmek için dosyaları sıkıştırdıkları için kurulum sırasında bu dosyalar sıkıştırılmış bir biçimden çıkarıldığı için sistem kaynaklarına çok yük biner.

Oyun dosyaları hayvani sıkıştırılmış. Packlenmemiş oyun benim 8Mbps internetimle bile daha mantıklı.

Korsana destek yok forumda.
Sırf bu yaklaşıma cevap yazmak için şimdi üye oldum.
Ben de korsan kullanımına karşıyım lakin bu şekilde yorum yapıp yardım etmemek hiç hoş bir davranış değil açıkçası. Şayet bilginiz yoksa bu konu hakkında en iyisi hiç yorum yapmamak.

Bunun dışında aynı sorun bende de var 4 yıl sonra konuyu hortlatmış olsam da... Benimkisi
arkadaşın tam tersine orijinal Steam'den yükleme yapıyorum ve şu an CPU %100 çalışmakta. Yine bu sitede araştırma yaparken denk geldim bir komut giriyoruz cmd üzerinden ve sorun çözülüyor lakin fanlar aynı hızda çalışmakta yani tatmin olmadım açık söylemek gerekirse 1-2 gün sonra yine aynı şekilde bu sorun ile karşılaştım.

Sırf bu yaklaşıma cevap yazmak için şimdi üye oldum.
Ben de korsan kullanımına karşıyım lakin bu şekilde yorum yapıp yardım etmemek hiç hoş bir davranış değil açıkçası. Şayet bilginiz yoksa bu konu hakkında en iyisi hiç yorum yapmamak.

Bunun dışında aynı sorun bende de var 4 yıl sonra konuyu hortlatmış olsam da... Benimkisi
arkadaşın tam tersine orijinal Steam'den yükleme yapıyorum ve şu an CPU %100 çalışmakta. Yine bu sitede araştırma yaparken denk geldim bir komut giriyoruz cmd üzerinden ve sorun çözülüyor lakin fanlar aynı hızda çalışmakta yani tatmin olmadım açık söylemek gerekirse 1-2 gün sonra yine aynı şekilde bu sorun ile karşılaştım.
CPU kullanımı çok sıkıntı değil, ama Steam'den indirirken sürekli %100 olmamalı.

Geri
Yukarı