Oyun Kurarken %100 CPU kullanımı sorunu

Eshler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, ekran görüntüsünde göründüğü gibi kullanım değerlerini görünce şaşırdım. Bir oyun Setup'ı kuruyorum ve kullanım yüzdeleri beni endişelendirdi. Neden bu kadar fazla yük bindiğini anlayamadım. Bu normal mi? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    17,1 KB · Görüntüleme: 437
Bende senin gibiyim kanka bir şeyler kuramıyorum her gün bilgisayarı temizliyorum falan :) yani pek sorun yok ama iyi yapmışsın.
Umut fakirin ekmeği :)
Korsan korsandır korsanı indirmesini bilmek bilmemek gibi bir şey yok zengin diyeceksen deme haytımda hiç oyun almadım.
Dostum ben korsan indirmenin ne olduğunu gayet iyi biliyorum soru sordum cevabımı aldım yapılması gerekeni yapıp sildim teşekkür ediyorum.

Umut fakirin ekmeği :)

Dostum ben korsan indirmenin ne olduğunu gayet iyi biliyorum soru sordum cevabımı aldım yapılması gerekeni yapıp sildim teşekkür ediyorum.

Asıl ben teşekkür ediyorum lafım sana değil diğer arkadaşaydı
Yüklemeye çalıştın oyunuda Steam'den indirim kodu ya da cüzdan kodu olarak indireblirsin: 9

Her korsan oyun virüslüdür diye birşey yok ben sadece bilgisayarımı boşu boşuna yorup eskitmek istemediğim için sildim.
Şimdi tabii korsan kullanmamak gerek ama bizim bir arkadaş var onun söylediğine göre kontrollü ve güvenilir yerlerden zarar görmeden halledebilirsin diyordu. Yani ben demiyorum işte bir arkadaş diyor öyleymiş yani🤣

Bu sıralar FitGirl’den uzak durum her şeyi batırıyorlarmış. Öyle diyorlar yani yine🤣

Şimdi tabii korsan kullanmamak gerek ama bizim bir arkadaş var onun söylediğine göre kontrollü ve güvenilir yerlerden zarar görmeden halledebilirsin diyordu. Yani ben demiyorum işte bir arkadaş diyor öyleymiş yani🤣

Bu sıralar FitGirl’den uzak durum her şeyi batırıyorlarmış. Öyle diyorlar yani yine🤣
Setup'ı kaldırmamın sebeplerinden biri buydu :D

Malum fiyatlardan ve döviz kurundan dolayı bir şey denilemez maalesef. Bütçe yoksa yoktur.
Oyun fiyatları yüksek ama ben de bir oyuna 100 liradan fazla vermedim. Abonelik sistemleri ve indirimler yetiyor. Ayrıca bu 100 liranın içinde R6,Horizon Zero Dawn,Detroit gibi oyunlar da dahil

@nilelle iyi yapmışsın bence. Ben de 100₺’den fazlasını doğru bulmuyorum. Şahsi görüşüm tabii bu katılmayana da saygı duyarım ama o fiyatların çoğu zaten maalesef döviz kuru yüzünden malum.
@Eshler @Akif9748 aynen dertli biraz. Uzak durulmalı özellikle bu sıra.

Yeni konular

Geri
Yukarı