Korsan oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ya daha önce? Hiç korsana bulaşmamış var mı demek istemiştim. Ya korsan filmler? Gerçekten bulabilir misin hayatında hiçbir şekilde korsan kullanmayan?

Bu kriterlere galiba sadece yeni doğmuş bebekler girebilir.

Ya daha önce? Hiç korsana bulaşmamış var mı demek istemiştim. Ya korsan filmler? Gerçekten bulabilir misin hayatında hiçbir şekilde korsan kullanmayan?
Daha önce kullanıyordum elbette. Ama günümüzde çok avantajlı platformlar var. Yılbaşı,bahar, yaz gibi büyük indirimler de oluyor. Mesela yılbaşına kadar kenara 3-5 atıp biriktirsen indirimlerde bi' dünya oyun alırsın. Bi' oyuna gidin 300-500₺ verin demiyorum ama avantajlardan faydalanın azıcık. Zaten orijinal kullanınca korsan kullanası gelmiyor insanın.

Daha önce kullanıyordum elbette. Ama günümüzde çok avantajlı platformlar var. Yılbaşı,bahar, yaz gibi büyük indirimler de oluyor. Mesela yılbaşına kadar kenara 3-5 atıp biriktirsen indirimlerde bi' dünya oyun alırsın. Bi' oyuna gidin 300-500₺ verin demiyorum ama avantajlardan faydalanın azıcık. Zaten orijinal kullanınca korsan kullanası gelmiyor insanın.
Korsan kullanımını desteklemiyorum, elimden geldiğince de kullanmamaya çalışıyorum zaten. Ama milletin kendileri kullanmamış gibi yüksekten uçarak sallaması da saçma geliyor.
Mesela yaşı küçük ve ailesine bağlı yaşayan insanlara gidip bütün oyunları orjinal oyna diyemem.

Bir bu korsan oyun konuları bir de "10 TL'lik Windows lisansları yasal mı" konuları yetmedi mi sizce de? Arkadaşlar yanlıştır diyorsanız orjinal alın, yanlış görmüyorsanız da yasal durumunu bilerek kendi sorumluluğunuzda ne yapıyorsanız yapın. Forumda da kurallar gereği korsan için destek sağlamayın. Konu bu kadar yani. Şimdi mesela ben hiç tanımadığım etmediğim insanlar hakkında sırf korsan oynuyorlar diye ne düşüneyim ki yani siz ne olsun istiyorsunuz? 🤷‍♂️ 🙂

Geri
Yukarı