Flamer oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz?

LoL adlı oyunda adamın yanlışlıkla 1 CS'ini aldım diye (1 CS bakın) ne Allah'ımı bıraktı ne Dinimi bıraktı ne de ailemi bıraktı...

Etkili bir çözümü var: /sustur all.

@Elektrikci_Hasan oynamak isteyen oynasın sorun değil, daha geçenlerde başımdan geçeni anlatayım.

15 yaşında bir kardeşimiz, ben izmirde oturuyorum ist.a gelip seni döveceğim, 29 yaşımdayım diyerek telefonumu istedi, verdim bende. Aradı, bi açtım teli turna kuşu sesli ufak bir kardeşimiz, seni şöyle yapacağım asacağım keseceğim diye bağırıyor, sakin bir şekilde dinledikten sonra muhattab almamak adına kapattım. 1 saat geçer geçmez aynı numara arıyor, bu sefer baya kalın sesli bir adam, ben babasıyım, telefonda küfür ettiğini gördüm oğlanın sorun ne diye aradı. Söylediği, yazıp çizdiği herşeyi anlattım, sonunda adam özür dileyip kulaklarını çekeceğini söyledi.

Asıl sorunda bu zaten, bizim abi abla dediğimiz insanların bu yetiştirme tarzında. Çocuğumdur yapar, ağladı mı ver tableti eline, aç televizyonu oyalansın. Çocukta sabaha kadar telefon elinde tiktok, youtube, anne baba başından kovmak için her istediğini önüne sermiş. TR serverında da oynayan biri değilim, westte de oynayan, birçok milletten birçok yaştan insan tanımış birisi olarak maalesef diyorum, Türk çocuklar, şu anki dünyada en kompleksli, kendini en çok ayrıştıran ve çekilmez nesil olma yönünde.Bu sözüm meclisten dışarı tabii, nice genç yetenekli zeki çocukları, kardeşlerimi de görüyorum dünyanın önde gelenlerine taş çıkartırlar.

Arkadaşlar ben de eune de lol oynuyorum. Ranked'da değişen hiç bir şey yok. Yine flame, afk ne ararsan var. Elom çok yüksek olmasına rağmen hala kurtulamadım. LoL'ün geneli flamer.

Bu oyun hiçbir zaman değişmeyecek. Gittikçe daha kötü olacak konuyu takipten çıkıyorum.

LOL kelimesini gördüğüm her yerde mutluluğum ruhumdan zorla söküp alınıyor. Hadi eyvallah.

Konu biraz geçmiş bende bahsedeyim uzun zamandır LoL oynuyorum ve başladığım güne lanet olsun eskiden ne bileyim daha bir güzeldi flame oyuncu tipi daha az gibiydi çoğu kişi eğlenmeye giriyordu mesela ilk urf geldiğinde oynuyordum herkes eğlenebiliceği bir şey alıyordu şimdi ise herkes kazanmanın peşine düşmüş urfta yumii oynuyor acıyorum vallahi bir şey deyincede Allah kitap peygamber şehit bırakmıyor artık herkes kazanmanın kölesi olmuş onun kazanmasına engel olduğun anda şehitlere küfür ediyorlar aşırı cool oluyorlar (!) Neyse LoL böyle geldi böyle gidecek hiç düzeleceğini zaten umut bile etmiyorum oyuna başladığımdan beri tek hayalim vardı TC kimlik no ile giriş :D.

Evet normalde CS:GO takılan biriydim. Oyunun cozmedigi hile sistemi ve trash hile korumasından dolayı bıraktım ve "RAYOT" denen lanet firma ile karşılaştım. Yani bir firmanin kitlesi bu kadar mı toxic olur. Bu kadar mı kendini bir şey sanan illetlerle veletlerle dolu olur. LoL oynayipta yok işte coraplarima kadar küfür ettiler diyenler, şehite vs küfür etti diyenler garanti doğru söylüyordur gördüğüm şeylerden sonra. Ben genelde flamer değilim ama yeri gelirse çok iyi flame'lerim gram umrumda da olmaz. Ama olay şu ki kazanmaya-eglenmeye giriyoruz. Bos yere böyle şeylerle oyunumuzu zevkimizi baltalamaya gerek yok.

Konu biraz geçmiş bende bahsedeyim uzun zamandır LoL oynuyorum ve başladığım güne lanet olsun eskiden ne bileyim daha bir güzeldi flame oyuncu tipi daha az gibiydi çoğu kişi eğlenmeye giriyordu mesela ilk urf geldiğinde oynuyordum herkes eğlenebiliceği bir şey alıyordu şimdi ise herkes kazanmanın peşine düşmüş urfta yumii oynuyor acıyorum vallahi bir şey deyincede Allah kitap peygamber şehit bırakmıyor artık herkes kazanmanın kölesi olmuş onun kazanmasına engel olduğun anda şehitlere küfür ediyorlar aşırı cool oluyorlar (!) Neyse LoL böyle geldi böyle gidecek hiç düzeleceğini zaten umut bile etmiyorum oyuna başladığımdan beri tek hayalim vardı TC kimlik no ile giriş :D.
TC kimlik ile kayıt çözüm değil. Flame yapanların hepsi -18 değil. Çoğu +18 kişiler. Akıl yaşta değil baştadır. 25 yaşındaki adam Allah'a, şehitlere sövüyorsa buna IP ban ve para cezasından başka bir çözüm bulamazsın.

TC kimlik ile kayıt çözüm değil. Flame yapanların hepsi -18 değil. Çoğu +18 kişiler. Akıl yaşta değil baştadır. 25 yaşındaki adam Allah'a, şehitlere sövüyorsa buna ıp ban ve para cezasından başka bir çözüm bulamazsın.

Doğru o da var ama 15 16 yaşındaki çocuklarda her şeye sövebiliyor bence en iyisi oyunu silmek :D başka kurtuluşu olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı