Korsan oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Virüslü olmasa ben de korsan indiririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan oyun amaca göre değişir. Mesela bilgisayara zor para verip taksit taksit ödeyen biri bir yana, hiç zorlanmadan 3070 sistem dizen bir yana. Korsan oyun indirmek bu ülkede suçsa madem o zaman adam akıllı fiyatlandırma yapıp oyunlara Türkçe dil desteği getireceksiniz. Rockstar utanmayıp Türkçe yama kullananları engellemeye çalışırsa gerçekten sizin o oyuna para verme hevesiniz artar mı azalır mı?

Korsan oyun amaca göre değişir. Mesela bilgisayara zor para verip taksit taksit ödeyen biri bir yana, hiç zorlanmadan 3070 sistem dizen bir yana. Korsan oyun indirmek bu ülkede suçsa madem o zaman adam akıllı fiyatlandırma yapıp oyunlara Türkçe dil desteği getireceksiniz. Rockstar utanmayıp Türkçe yama kullananları engellemeye çalışırsa gerçekten sizin o oyuna para verme hevesiniz artar mı azalır mı?
Fiyatları pahalı değil oyunların, TL çok değersiz. Böyle olunca da oyunu alan kişi sayısı az oluyor ve Türkçe dil desteği hikaye oluyor. Rockstar utanmayıp Türkçe yama kullananları online'da engelliyor. Hile olabilir diye oyun dosyasının dışında bir şey olduğu zaman OpenIV gibi ban yiyorsunuz sadece online'da.

😏😏
İşte en iyi cevap bu konuyla ilgili.
Sorum başlıktadır, düşüncelerinizi merak ediyorum.

Benim düşüncem:
Bence korsan normaldir, tabii ki önermiyorum. Ama bildiğiniz üzere günümüzde oyun fiyatları uçmuş durumda. Ülkenin gençleri de oyun oynamak istiyor. Bu yüzden mecburen korsana yöneliyor. Ülkemizdeki çalışma şartlarında (ortalamanın altındakilerden bahsediyorum) 1 haftanızı sadece 1 oyun almak için harcıyorsunuz. Bunun olmasını istemeyenler ise mecburen korsan alıyor.

Kardeşim, biz öğrenci olduğumuz için korsan kullanıyoruz. Beynimiz diyor ki bu oyuna 50 TL vereceğine bedava indir. Kim görmüş öğrencinin oyunu satın aldığını?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı