Korsan oyunların PC'ye verebileceği zararlar

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Evet arkadaşlar korsan oyunların bilgisayarlara verebileceği zararları tartışalım. İlki benden, sistem diskinizde gereksiz yeni dosyalar açarak sisteminizi yavaşlatır, temp odasını doldurur.

Bu zamana kadar bir şey olmadı.

Ekranında kocaman virüs var yazmasını mı bekliyorsun.
Adam akıllı sitelerden indirirsen hiçbir şey olmaz, 2 MB'lık exe dosyalarını indirmediğin sürece. :) bilmem kaç yıldır korsan oyun indirdim/oynadım ne virüs sıkıntısı yaşadım, ne fidye.

Kaspersky ve malware bytes ile bir tara kaç bin virüs çıkar.

O zaman iyisinden 2-3 tane antivirüs gerekli sana mesela malware bytes Kaspersky ve Comodo.
Hayır demeye çalıştığım o değil şuan oynamıyorum herhangi bir korsan oyun yeni bir bilgisayar aldım ve yazılımla uğraştığım için herhangi bir korsana yönelmiyorum asla ama önceki bilgisayarımdan tecrübelerimle bunları söylüyorum ki belki indirdiğim bir oyundan solucan girdi yeni bilgisayar wifi ye bağlandığı için korsan oyun oynamamın cezasını yeni bilgisayarımdan çıkaracak

Kaspersky ve malware bytes ile bir tara kaç bin virüs çıkar.
Virüs çoğu şeyde var ama bizim burda bahsettiğimiz bilgisayarına zarar verecek virüsler ben önceki bilgisayarımda yazılımın kaç defa bozulduğunu hatırlamıyorum cmd.exe yi açıp açıp saatler geçirdiğimi hatırlarım

Yeni konular

Geri
Yukarı