Çözüldü Korsan oyunu orijinal yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

PrometheusYN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Assassin's Creed Odyssey'i korsan indirmiştim boyutundan dolayı, şimdi orijinale çevirmek istiyorum. Steam hesabımda var, lakin nasıl yapacağım bilmiyorum detaylı bir şekilde anlatır mısınız?

Çözüm
Kimse anlamamış olayı. Oyunu bir yere yükle deyip durdurun içine korsan dosyaları atıp devam ettirin. Dosyaları denetleyip eksik dosyaları yükler.
Korsan olanı silin, Steam'den yükleyin.
Öğrenciyim internetim yok, mobil veri ile indirebiliyorum. O da bitmek üzere.

İndirin Steam'den, korsanı silin.

Steam sayfasına girip satın al tuşuna basıyorsun ardından ödemeyi yapıyorsun.
Canım zaten steam hesabımda var :D

Kimse anlamamış olayı. Oyunu bir yere yükle deyip durdurun içine korsan dosyaları atıp devam ettirin. Dosyaları denetleyip eksik dosyaları yükler.
Teşekkürler işe yaradı, sadece 15gb sildi şuan indiriyor bu da işimi görür, oynayabileyim yeter.

Teşekkürler işe yaradı, sadece 15gb sildi şuan indiriyor bu da işimi görür, oynayabileyim yeter.
Oyunu steamdanda yükle de fakat herhangi bir yükleme yapmasın dur dur indirmeyi kapat Steam'ı Steamapps'a gir oradan Assassin's Creed klasörüne gir ve crackli dosyaları orijinal oyun dosyaların içine at ve Steam'ı aç direkt doğrulama yapıp açılabilir oyun denemekte fayda var.

Adamın demek istediği şey şu bir daha indirmeye uğraşmadan oyunu Steam'a tanıtabilmek.

Türkolar başlığa göre yorum yapmayı bitirince Avrupa Birliğine girebilirmişiz.

Canım zaten Steam hesabımda var :D

Teşekkürler işe yaradı, sadece 15GB sildi şu an indiriyor bu da işimi görür, oynayabileyim yeter.

Teşekkürler işe yaradı, sadece 15GB sildi şu an indiriyor bu da işimi görür, oynayabileyim yeter.

Türkolar başlığa göre yorum yapmayı bitirince Avrupa birliğine girebilirmişiz.

İşe yaradığına sevindim iyi oyunlar.

Arkadaşlar başlık okuyup akıl vermeyin, tekrar yazıyorum: oyunu boyutundan dolayı repackli olarak indirdim. Oyun zaten Steam hesabımda mevcut. Linç yemeden atayım şunu.
1686569761106.png

Bırak korsan kalsın, korsan oyunlar zaten gereksiz DRM olayları temizlendiği için günümüzde daha performanslı olabiliyor :)
DRM nedir tam olarak ? Gereksizse ne için bu dosyalar oluşturuluyor? Yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum.

Arkadaşlar başlık okuyup akıl vermeyin, tekrar yazıyorum: Oyunu boyutundan dolayı repackli olarak indirdim. Oyun zaten Steam hesabımda mevcut. Linç yemeden atayım şunu.
Eki Görüntüle 1817677

Merak etmeyin linç yemezsiniz. Siz zaten konuyu açarken yazmışsınız hesabımda oyun var diye. Asıl linç i konuyu okumadan yorum yapanlar yer.

DRM nedir tam olarak ? Gereksizse ne için bu dosyalar oluşturuluyor? Yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum.
Kopya koruma. Genellikle oyunlar cracklenmesin diye ekliyorlar fakat ne yazık ki performans düşüşüne neden oluyor. Korsan oyunların orijinallerinden daha performanslı olmasının başlıca nedeni bu.

Buna rağmen zaten yine de oyunlar kırılıyor, orijinal oynayanlara boşa eziyet anlayacağınız üzere.

Kopya koruma. Genellikle oyunlar cracklenmesin diye ekliyorlar fakat ne yazık ki performans düşüşüne neden oluyor. Korsan oyunların orijinallerinden daha performanslı olmasının başlıca nedeni bu.

Buna rağmen zaten yine de oyunlar kırılıyor, orijinal oynayanlara boşa eziyet anlayacağınız üzere.
Açıklama için teşekkürler.

Zamanında boşuna GTA V'yi silip yüklemişim, yanlış bilgi için kusura bakmayın hocalarım.
Korsan olanı sil, Steam'den tekrar yükle. Çevirme diye bir şey yok.

Geri
Yukarı