Önceden indirilen korsan oyun orijinal oyunu etkiler mi?

İşletim sistemi
Windows 10
Moderatörler yoğun çalıştıkları için bazı konular gözlerinden kaçabiliyor sizce de normal değil mi? Korsan yazılımlar ile ilgili olduğu için Moderasyon Ekibi'ni etiketledim ve itici olduğumu söylemeniz karşıdakinin kalbini kırmaktan başka bir işe yaramaz, görüşlerinizi belirtmekte özgürsünüz fakat bunu biraz daha nazik bir dil ile belirtirseniz daha mutlu olurum.
Moderatörün gayet "net" yazdığım kısacık başlığı okuduğuna eminim. Konuyu dağıtmayalım, aksine orijinal yazılım için destek istedim.

Moderatörler yoğun çalıştıkları için bazı konular gözlerinden kaçabiliyor sizce de normal değil mi? Korsan yazılımlar ile ilgili olduğu için moderasyon Ekibi'ni etiketledim ve itici olduğumu söylemeniz karşıdakinin kalbini kırmaktan başka bir işe yaramaz, görüşlerinizi belirtmekte özgürsünüz fakat bunu biraz daha nazik bir dil ile belirtirseniz daha mutlu olurum.

Kırdıysam özür dilerim lakin destek isteyen ve belki de parası olmadığı için crack GTA 5 kullanan birini ne kadar kırdığınızın farkında mısınız?

Kırdıysam özür dilerim lakin destek isteyen ve belki de parası olmadığı için crack GTA 5 kullanan birini ne kadar kırdığınızın farkında mısınız?
Neyse büyütülmemesi gereken bir konu anlayışlı tavrınız için teşekkür ederim. Bence aynı oyun veya aynı dosyaları kullanmayan programlarda bir sorun çıkmaz.

Neyse büyütülmemesi gereken bir konu anlayışlı tavrınız için teşekkür ederim. Bence aynı oyun veya aynı dosyaları kullanmayan programlarda bir sorun çıkmaz.
İkisi de Social Club kullanıyordu, sorunun ana kaynağı buydu.
Dosyalar birbirini etkilemedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı