Korsan PES 2020 Steam hesabımda görünüyor

er4yakcay

Hectopat
Arkadaşlar ben korsan PES 2020 yüklemiştim ve bu oyun nasıl olduysa Steam hesabıma entegre olmuş hatta bazen Steam'dan oyuna güncelleme bile geliyor. Ayrıca oyun hesabımda ekli gözüküyor. Nasıl oldu bilmiyorum ama ceza yer miyim ve bu durumu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben korsan PES 2020 yüklemiştim ve bu oyun nasıl olduysa Steam hesabıma entegre olmuş hatta bazen Steam'dan oyuna güncelleme bile geliyor. Ayrıca oyun hesabımda ekli gözüküyor. Nasıl oldu bilmiyorum ama ceza yer miyim ve bu durumu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olur musunuz?
Biz de PES 2020 Lite aldık kütüphaneye PES 2020 geldi 😀
Oyunda hata var herhalde 😀

Daha doğrusu oyun yüzde 50 indirim olmasına rağmen 0TL gözüküyordu. Şuan olmaz herhalde.

Belki de karantinadan dolayı Konami'nin bir restidir. Microsoft da orijinal W10 dağıtmıştı. Almaya karar verirken çok korsan denedim, böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı