FIFA 2020 vs PES 2020

İkisi de çıktı. İkisinde de oyuncu kariyeri var.

Uzun yıllar PES oyuncu kariyerini oynamış birisi olarak FIFA'da bulunan kariyer özelliğinin daha gerçekçi olduğunu söyleyebilirim. Grafik konusunda elbette PES daha gerçekçi ancak doğrudan öne geçmiyor bu alanda. Ben tercihimi FIFA'dan yana yapıyorum karar sizin.

Uzun yıllar PES oyuncu kariyerini oynamış birisi olarak FIFA'da bulunan kariyer özelliğinin daha gerçekçi olduğunu söyleyebilirim. Grafik konusunda elbette PES daha gerçekçi ancak doğrudan öne geçmiyor bu alanda. Ben tercihimi FIFA'dan yana yapıyorum karar sizin.
Kişisel düşüneniz saygı duyarım ama gerçekçi grafikte nasıl PES daha iyi dediniz anlamadım.

Kişisel düşüneniz saygı duyarım ama gerçekçi grafikte nasıl PES daha iyi dediniz anlamadım.
Stat atmosferi, seyirciler, saha kenarındaki detaylar gibi konularda PES 2018'den itibaren çıkan oyunlar, FIFA'dan daha iyi. Grafik anlamında daha yüksek detaylar mevcut.

PES 20 güzel olmuş deniliyor, fiziklerini test etme imkanım olmadı oynayan arkadaşlar ne düşünüyor? FIFA 19 top fiziği olsun, oyuncu mücadeleleri olsun hoştu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı