Korsan Program Kullandığım için Pişmanlık Duyuyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
F

Ferhat535

Ziyaretçi
Recep Abi özellikle bir daha korsan oyun indirmeyeceğim. Aklım yeni başıma geldi. Aslında beni de arkadaşlarım gaza getirmiş idi. Bundan sonra korsan oyun yok. Ya orijinal CD alacağım ya da CD key. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben korsan kullanmaya devam edeceğim. Burada maddi durumu olmayanlar var. Orijinal alın diye zorlayamazlar.

Ben korsan kullanmaya devam edeceğim. Bur da maddi durumu olmayanlar var. Orjinal alın diye zorlayamazlar.
Zorlayamazlar derken kimden bahsediyorsun bilmiyorum ama ülkede denetim olsa öyle bir zorlarlar ki; aklın başından gider. Korsan, yasal olmayan bir ürün edinme yoludur. Kullanımı üretimini teşvik ettiğinden kullanan da hukuk gözünde suçludur.

Maddi durumunu iyileştirmek gibi daha güzel bir seçeneğiniz varken, bu çabayı kendinize amaç edinecek iken gidip yasal olmayan iş yapmayı kendinize amaç edinmişsiniz.

Bir ateist olarak ben gerek vicdan, gerek ahlak anlayışıma ters olduğu için korsan kullanmıyorum. Güya ahlak abidesi Müslüman arkadaşlarımız korsan kullanarak bu hırsızlığa ortak oluyorlar. Evet, bu bildiğiniz hırsızlıktır. Korsan kullanan insanlar da hırsızdır. Sizin ahlak ve vicdan anlayışınıza uyuyorsa denecek bir şey yok. Paramız yok bahane değil. Paran yoksa bilgisayar oyunlarıyla işin ne? İnanılmaz indirimler oluyor takip etseniz, çok uygun fiyata sahip olabileceksiniz. Ama dediğim gibi bir yerde vicdan ve ahlak meselesi. @Silinen üye kardeşime helal olsun. Bence öncelikle eskiden korsan oynadığın oyunları orijinal alarak borcunu ödemelisin (y)

Adsız.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı