[Korsan] RX 5500 XT Sistemde Dark Souls 3 ve Sekiro'da FPS Düşüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kerem_yucalan

Hectopat
RX 5500 XT 8 GB bir ekran kartım var fakat Sekiro ve Dark Souls 3'te droplar yaşıyorum. Sürekli olarak 60 FPS oynarken bir anda 30'a düşüyor. Çözümü var mıdır?

i3-9100F.
FSP hv Pro 550Watt.
16 GB Corsair Vengeance 2400 MHz.
MSI H310M PRO VDH Plus.

Hocam bende Ryzen 3 1200 AF RX570 sahibiyim ve 50-60 FPS civarı çok rahat yüksek ayarlarda oynuyorum Sekiro shadows twice ya da souls gibi oyunlarda ekran kartı profili ayarlayın grafikleri yüksekte tutun normalde 30'a düşmemesi gerekiyor.

Hocam bende Ryzen 3 1200 AF RX570 sahibiyim ve 50-60 FPS civarı çok rahat yüksek ayarlarda oynuyorum Sekiro shadows twice ya da souls gibi oyunlarda ekran kartı profili ayarlayın grafikleri yüksekte tutun normalde 30'a düşmemesi gerekiyor.
Grafikler maximumda 15 saniye 60da oynuyorum ardindan bir anda 30a düşüp donma yaşıyorum. Control oynarken böyle bir sıkınti yaşamıyorum medium high karısık ayarlarda 60 fps dropsuz oynarken sekiroda durum ayni değil.

Grafikler maximumda 15 saniye 60'da oynuyorum ardindan bir anda 30A düşüp donma yaşıyorum. Control oynarken böyle bir sıkınti yaşamıyorum medium High karısık ayarlarda 60 FPS dropsuz oynarken Sekiro'da durum ayni değil.

Ekran kartı driverını DDU ile kaldırıp yeniden son sürümü yükleyin sonrada Kaspersky ile tarama yapın.
Grafikler maximumda 15 saniye 60'da oynuyorum ardindan bir anda 30A düşüp donma yaşıyorum. Control oynarken böyle bir sıkınti yaşamıyorum medium High karısık ayarlarda 60 FPS dropsuz oynarken Sekiro'da durum ayni değil.

Bir de oyunlar orijinal mi?

Ekran kartı driverını DDU ile kaldırıp yeniden son sürümü yükleyin sonrada Kaspersky ile tarama yapın.

Bir de oyunlar orijinal mi?
Oyunlar korsan ekran kartini test etme amaçla indirdigim oyunlar. Ddu ile eski driveri sildim öncesinde zaten. Yeni driverın son sürümünü kurdum fakat ilk kuruşumda bir hata aldim, setup dosyasını tekrar çalıştırıp setupı tamamladim. Bu nedenle olan bir hata olabilir mi?

Oyunlar korsan ekran kartini test etme amaçla indirdigim oyunlar. DDU ile eski driveri sildim öncesinde zaten. Yeni driverın son sürümünü kurdum fakat ilk kuruşumda bir hata aldim, setup dosyasını tekrar çalıştırıp setupı tamamladim. Bu nedenle olan bir hata olabilir mi?

Bu forumda korsan destek verilmiyor. Kusura bakmayın yardımcı olamayacağım iyi geceler.

Artı -2 Eksi

Artı -3 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı