Korsan Sitelerin Trafiğinde Önemli Düşüş Yaşandı

Bu ay 200 GB üstünde torrent içerik indirdim şahsen. Sadece çok popüler olan bildiğim bir repack sitesinde Cyberpunk şu ana kadar 1 milyona yakın korsan indirilme yapılmış. Pek azaldığı söylenemez ve gerekte yok yani. Yıllardır şu tartışmaları yapmaya bıkmadılar forum ortamlarında arkadaş yeter. Bence korsandan çok korsan tartışmaları yasaklanmalı.
CDPR yani Cyberpunk'un yapımcıları oyuna güvenlik sistemi getirmedikleri için bu onların suçu. Türklerde tabi crack indirir o parayı vermezler.

Bu ay 200 GB üstünde torrent içerik indirdim şahsen. Sadece çok popüler olan bildiğim bir repack sitesinde Cyberpunk şu ana kadar 1 milyona yakın korsan indirilme yapılmış. Pek azaldığı söylenemez ve gerekte yok yani. Yıllardır şu tartışmaları yapmaya bıkmadılar forum ortamlarında arkadaş yeter. Bence korsandan çok korsan tartışmaları yasaklanmalı.
Forumda Korsan içerikli konu görünce anında hemen atlayarak ''Korsana destek yok'' yazma yarışında olan bir sürü kişi var forumda amaçları zaten dikkat çekmek, beğeni almak. Eminim ki kendileri de korsan oyun indiriyor.

Zaten isteyen istediğini yapar kimse kimseye hesap verecek değil isteyen gider indirir isteyen gider satın alır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha dün vereceğim paranın değmediğini düşündüğüm bir oyunu çok popüler bir Repack sitesinden indirdim ve bilgisayarıma virüs bulaştı. Kaspersky Free rescue disk ile temizleyebildim. Ardından hemen Steam üzerinden satın aldım oyunu...

Önüne gelen

5 Signs That Download Site Isn't Legit | HowStuffWorks

Butonundan indirmeye kalkarsan virüs bulaşır tabii.

Önüne gelen

Eki Görüntüle 817408

Butonundan indirmeye kalkarsan virüs bulaşır tabii.
Komik adamsın.
Güldürdün be dostum. Nereden indirdin bilemiyorum ancak virüs programının yakaladığı her şeyi gerçekten virüs olduğunu mu sanıyorsun? Ben virüs programı olmadan sadece Defender ile yıllardır torrent çekerim bir kere bile bilgisayarım çökmemiştir. Ancak virüs programı yüzünden birkaç defa bilgisayarımın formatlık olduğunu biliyorum.
Tabiki de sanmıyorum ama bildirim vermesi korkutuyor insanı...

İndirdiğim adres; (Banlanmam umarım)
Fitgirl Repacks

Son düzenleme:

Geri
Yukarı