[Korsan] Titanfall 2 açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ates2145

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben Titanfall 2 indirdim ancak oyunu açtığımda arka planda çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor yardım eder misiniz?

Codex ne? Korsan mı? Korsansa satın alın ve kuralları okuyup yardım alın. EA Play üyeliği ile 1 ay oynayabilirsiniz.

Bakın korsan oyuna niye karşısınız bilmiyorum korsan oyun oynayanların size bir zararı yok. Sırf Online olan bir oyuna 600 TL, 700 TL vermek mantıklı mı sizce? Bu sadece Titanfall 2 için değil, bütün oyunlar için korsana karşıyız sözü bana çok saçma geliyor çünkü herkesin durumu sizin kadar iyi değil maalesef. Bunu göz önünde bulundurun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın korsan oyuna niye karşısınız bilmiyorum korsan oyun oynayanların size bir zararı yok. Sırf Online olan bir oyuna 600 TL, 700 TL vermek mantıklı mı sizce? Bu sadece Titanfall 2 için değil, bütün oyunlar için korsana karşıyız sözü bana çok saçma geliyor çünkü herkesin durumu sizin kadar iyi değil maalesef. Bunu göz önünde bulundurun lütfen.

Sen forum kurallarını okumadan mı üye oldun? Orijinal olmayan her oyunda sorun olabilir. Biz orijinal oyunlar ve içerikler için yardımcı olabiliyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı