Korsan Windows 10'dan Orijinale Geçmek

DennYEZ

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar, uzun zamandır kullandığım bilgisayarımda CMD ile kırarak programsız korsan kullandığım Windows'umu orijinale geçireceğim. Bunun için format atmama gerek var mı? Şu an CMD'den lisansı sildim. Orijinal girip kullanmaya devam etsem olur mu?

İnternet üzerinden 30-40 TL civarında orjinal Windows 10 keyleri satılıyor. Daha önce korsan kullandığınız için bilgisayara kurduğu saçma sapan kodlar vs. olma ihtimaline karşı bence temiz Windows kurulumunda aldığınız keyi aktif edin ve mis gibi kullanın.
Evet hatamın farkına varıp aldım zaten pişmanım bu konuda. Fakat herhangi bir program yüklememiştim.

Merhabalar, uzun zamandır kullandığım bilgisayarımda CMD ile kırarak programsız korsan kullandığım Windows'umu orijinale geçireceğim. Bunun için format atmama gerek var mı? Şu an CMD'den lisansı sildim. Orijinal girip kullanmaya devam etsem olur mu?
Temiz kurulum yapmanız daha iyi olacaktır korsan Windows'dan vazgeçmeniz sevindirici.

Satılan OEM keyler de korsan sayılır.

Microsoft destek vermiyor sonuçta, ''orijinal Windows 10'' aldım diyorsanız kendi sitesinden 1069-1699 TL arasına satılan bir Windows 10 almanız gerekiyor.
Korsan mı? O kadar verebilecek bütçem yok maalesef yazılımbudur'dan önermişti herkes ordan aldım.

Satılan OEM keyler de korsan sayılır.

Microsoft destek vermiyor sonuçta, ''orijinal Windows 10'' aldım diyorsanız kendi sitesinden 1069-1699 TL arasına satılan bir Windows 10 almanız gerekiyor.
Ben 1000 TL'ye almıştım ama bir daha böyle bir şey yapacağımı zannetmiyorum.

Geri
Yukarı