Korsan Windows 10'dan Orijinale Geçmek

Yok diye biliyorum, CMD ile etkinleştirme de virüs riski taşımıyor diye biliyorum.
Ben çok önceden korsan etkinleştirirken cmd ile etkinleştirmiştim. Format atmak konusunda kararsızım çünkü önemli bilgiler olabilir hiç format atmadım gözümden kaçarsa bir şey diye risk almak istemiyorum. CMD'den korsan lisansı kaldırdım şimdi direkt aldığım lisansı cmd ile etkinleştirsem olur mu? Ya da sonrasında format atmaya karar verirsem hala kalır değil mi?

Ben çok önceden korsan etkinleştirirken cmd ile etkinleştirmiştim. Format atmak konusunda kararsızım çünkü önemli bilgiler olabilir hiç format atmadım gözümden kaçarsa bir şey diye risk almak istemiyorum. CMD'den korsan lisansı kaldırdım şimdi direkt aldığım lisansı cmd ile etkinleştirsem olur mu? Ya da sonrasında format atmaya karar verirsem hala kalır değil mi?
Tabii ki format sonrası lisansınıza bir şey olmaz korkmayın. Direk etkinleştirebilirsiniz ama diğer türlü daha sağlıklı olur.

Format atmak konusunda kararsızım çünkü önemli bilgiler olabilir hiç format atmadım gözümden kaçarsa bir şey diye risk almak istemiyorum. CMD'den korsan lisansı kaldırdım şimdi direkt aldığım lisansı cmd ile etkinleştirsem olur mu? Ya da sonrasında format atmaya karar verirsem hala kalır değil mi?

CMD ile nasıl bir etkinleştirme yaptınız?

Bu konuda olduğu gibi etkinleştirme yaptıysanız herhangi bir zararı yok.

CMD ile nasıl bir etkinleştirme yaptınız?

Bu konuda olduğu gibi etkinleştirme yaptıysanız herhangi bir zararı yok.
Evet böyle bir etkinleştirme yapmıştım fakat yine de korsan değil mi? Ayrıca şimdi aldığımdan bir farkı vardır umarım çünkü aynı şeyi paralı şekilde yapmak pek hoş olmaz ayrıca korsan olur hala.
Umarım şuan paralı aldığımın tek farkı anakarta gömülü olması değildir.

Geri
Yukarı