Korsan Windows çizim ve mühendislik programlarını çalıştırır mı?

Adnnefefdn

Centipat
Yeni bir bilgisiayar alacağım ve malum orijinal Windows'lar pahalı. FreeDOS alıp içinde crackli Windows 10 yüklesem SolidWorks, AutoCAD gibi çizim programları ve mühendislik programlarını sorunsuz açar ve çalıştırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
En azından ucuza OEM key alın(5 TL'ye dahi bulabilirsiniz.). Korsan Windows 10 içerisinde virüs barındırıyor.

Bahsettiğiniz programların açılmasının Windows'un korsan olup olmamasıyla alakası yok ama dediğim gibi 5 TL gibi bir fiyatla ucuza OEM key bulabilirsiniz.

En azından ucuza OEM key alın(5 TL'ye dahi bulabilirsiniz.). Korsan Windows 10 içerisinde virüs barındırıyor.

Bahsettiğiniz programların açılmasının Windows'un korsan olup olmamasıyla alakası yok ama dediğim gibi 5 TL gibi bir fiyatla ucuza OEM key bulabilirsiniz.
Nasıl bi virus barindiriyor? Ve ne tur etkileri oluyor? Uzun zamandir cmd ustunden aktiflestirdigim windows kulaniyorum ama ne performansa etki edebilecek ne de dosya zarari verebilecek bir durum yaşadım. Herhangi bir sifrem de calinmadi. Herkes virus barindirabilecegini söylüyor ama nasıl bir virüs acaba bu sinsice calisiyor calisiyorsa.

Nasıl bi virus barindiriyor? Ve ne tur etkileri oluyor? Uzun zamandir cmd ustunden aktiflestirdigim windows kulaniyorum ama ne performansa etki edebilecek ne de dosya zarari verebilecek bir durum yaşadım. Herhangi bir sifrem de calinmadi. Herkes virus barindirabilecegini söylüyor ama nasıl bir virüs acaba bu sinsice calisiyor calisiyorsa.
Ben orada KMSpico'dan bahsetmiştim ki konuyu açan arkadaşın da bundan bahsettiğini düşünüyorum.

CMD'lerde de durum değişmiyor, yine tehlikeli. CMD ile sistemi başka sunuculara bağlanarak kandırıyorsunuz. Bu sisteminizde "açık bir kapı" bırakıyor. Şu ana kadar bir şey olmaması bu yolun tehlikeli olmadığı, ileride başınıza bir şey gelmeyeceği anlamına gelmez.

Korsana destek vermiyoruz fakat lisansın korsan olması o programlara etki etmeyecektir. Sorunsuz çalışacaktır. Tabii ki onları da satın aldıysanız. Onların korsan sürümleriyle ilgili hatalarla uğraşabilirsiniz.
Teşekkürler

Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı