Korsan Windows UEFI yapılıyor mu ?

Purposelessman

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler. Babam gidip itiraz etti ve bilgisayarın 9'da hazır olacağını söylediler. Son bir sorum olacak, korsan windowsa UEFI yapılıyor mu (bende orjinal var yanlış anlamayın) ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler. Babam gidip itiraz etti ve bilgisayarın 9'da hazır olacağını söylediler. Son bir sorum olacak, korsan windowsa UEFI yapılıyor mu (bende orjinal var yanlış anlamayın) ?
Evet tabiki yapılıyor.

Öncelikle korsana destek verilmiyor forumda. Ayrıca Windows'u korsan yapma işlemi Windows'u kurduktan sonra program vb. şeylerle oluyor yüklerken korsan olarak yüklemiş olmuyorsun. Yani anakartında UEFI desteği varsa UEFI kurabiliyorsun.
Korsan Windows'um var ve UEFI yapılmış. Normalinden farkı yok.
Normalinden farkı olmadığına emin misiniz? Korsan Windows Kullanmak Neden Tehlikeli? - Technopat okumanız gerekiyor.

Türkiye'de korsan windows kullanımının %60 olduğunu biliyorum Bill amcanın satış politikası ;)

Öncelikle korsana destek verilmiyor forumda. Ayrıca Windows'u korsan yapma işlemi Windows'u kurduktan sonra program vb. şeylerle oluyor yüklerken korsan olarak yüklemiş olmuyorsun. Yani anakartında UEFI desteği varsa UEFI kurabiliyorsun.

Normalinden farkı olmadığına emin misiniz? Korsan Windows Kullanmak Neden Tehlikeli? - Technopat okumanız gerekiyor.

Gönlüm isterdi ki lisanslı kullanıyım. Babam bilgisayar mühendisi. Parayla lisans almaya karşı nedense. Ben ne kadar lisans istesem de almıyor. Ben de zorunlu kaldığım için Crack kullanıyorum. Babam benim bilgisayar bilgimi bilmesine karşın lisans işlerine beni bulaştırmıyor. Ben de hem Apple'a olan hayranlığımı arttırmak, hem de lisanslı O.S. ve programlar kullanmak için bir MacBook Air vs. almayı hedefliyorum. Onda Win7 ve Office 2007 lisansı var fakat ikisi de çok eskş sürümler. Şu an Win8.1 kullanıcısıyım. Win10'a rezerve ettim. Eğer bir sorun çıkarsa babamdaki Win7 lisansı ile yükleyeceğim. Bu arada bir sorum olacak, Win10 çıktıktan sonra da lisanslı Win7 yükleyip onu Win10'a yükseltebilir miyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı