Korsan Windows'ta SFC/SCANNOW yapmanın sakıncası var mı?

Nasıl craclemiş bilmiyorum.
Ama anti virüsle kaldırdım hactollu.
Hocam ben biraz PC de takıntılıyım . Şimdi bunları dediniz diye gözüme uyku girmez ben PC toplama maceram yüzünden 1 ay depresyon geçirdim.

Bilmiyorum hocam PC ci craclemiş.

Hangi programı kullandıysa KMS yöntemi denilen bilgisayarı Microsoft'a ait olamayan sunuculara bağlayarak etkinleştirme yöntemiyle etkinleştirmiştir büyük ihtimalle, bu da bilgisayarınızı zombi PC yapabilir. Müsait bir zamanda format atıp attığım konuyu inceleyerek etkinleştirmenizi öneririm.

Sorun olmaz ancak korsana destek vermiyoruz. Eğer korsan Windows kullanıyorsanız muhtemelen KMSpico ile cracklediniz ve bu yazılım bilgisayarınıza zarar verir. Temiz kurulum yapıp orijinal Windows'a geçin.
Hocam zarar verme ihtimali cok yuksek fakat halen orijinal KMSpico serverlarindan indirmis oldugu iso'yu kullaniyorsa sorun cikmaz muhtemelen.
Nasıl craclemiş bilmiyorum.
Ama anti virüsle kaldırdım hactollu.
Hocam ben biraz PC de takıntılıyım . Şimdi bunları dediniz diye gözüme uyku girmez ben PC toplama maceram yüzünden 1 ay depresyon geçirdim.
Sizin icin faydali bir video olacaktir, aklinizdaki sorulari giderecektir.

Ben kesinlikle kullanmam korsan fakat herkesin ağzında dolaşan şu sözde "30 TL"lik OEM Key'leri bir ben bulamıyorum galiba, her yerde 80-100 TL civarı.

Eskiden 15 TL'ye de vardı, ona da zam geldi yok artık 😀 eBay, Amazon gibi yerlerden 1, 2 dolara bulabilirsin. Yine de tavsiye etmiyorum bunlar dijital lisans ve Microsoft'tan almadığınız sürece para vermenizi önermem yukarıda attığım konudaki yöntem ile etkinleştirebilirsiniz.

Ben kesinlikle kullanmam korsan fakat herkesin ağzında dolaşan şu sözde "30 TL"lik OEM Key'leri bir ben bulamıyorum galiba, her yerde 80-100 TL civarı
Wİndows 10 Pro Lisans, Windows 10 Pro Key, Windows 10 Lisans, Windows 10 ben bu siteden aldım site paylaşmak yasakmı bilmiyorum yasaksa moderasyondan özür dilerim mesajımı silebilirler. 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum format attıktan sonra sorun olmuyor anakarta gömülüyor sanırsam.

Geri
Yukarı