Korsana hayır diyenlerin adblocker kullanması

Youtube reklamlarını 50 saat izleyecekseniz buyurun kullanın.

Her zaman olduğu gibi bu konuda kilitlenecek, arkadaşlar bakın isteyen istediğini kullanır birbirinize karışmayın. Korsana karşı destek yok diye duyar kasacağınıza Windows'u kendi sitesinden alın. Ben istediğim gibi korsan kullanabilirim, AdBlock kullanabilirim. Ama şu korsana destek yok diyen duyarcılara sesleniyorum, madem yazılımları parayla alıyorsunuz alamayan kişilere de satın alın ki korsan kullanmasın.

Haksızsınız. Youtube reklam görmek istemeyenler için Youtube Premiumu çıkarttı. Aylık üyelik alarak reklamsız kullanabilirsiniz. Siz yine AdBlock kullanırsanız bu korsana giriyor.

Peki Youtube'da reklam görmemek için Adblock kullanmak korsanlıksa,televizyonda çok sevdiğimiz bir programı izlerken reklamlar başladığında kanalı değiştirmek,ekranın başından kalkmak kısacası reklamları izlememekte korsanlık olmuyor mu?

Bayağı boş atmışsın. Mesajımı nerenle okuyorsun bilmiyorum ama bir daha okumanı tavsiye ederim. Reklam engellemek illegal demedim. Senin yaptığın ücretli bir pakette bulunan özelliği bedava olarak kullanmak. Yani doğrudan korsanlık.

İfadeler: acv
Bu cevap fazlasıyla yeterli olmuştur umarım Karbonat'a, eline sağlık dostum.

Adblock kullanmak korsanlik dedin, belli ki ne reklam engellemenin legal nosyonundan ne de korsanligin ne oldugundan haberdarsin. Bu cehalette biriyle tartismayacagim. Kolayliklar.

Adblock kullanmak korsanlik dedin, belli ki ne reklam engellemenin legal nosyonundan ne de korsanligin ne oldugundan haberdarsin. Bu cehalette biriyle tartismayacagim. Kolayliklar.
Valla tartışmamanız iyi olur zaten tartışacak kadar aklınız olduğunu da zannetmiyorum. İyi akşamlar.

Herkesin kendi tercihi zaten. Ben daha çok korsana karşı olanların adblocker kullanarak kendileriyle çelişmelerinden bahsettim.

Korsan candır bilgisayar toplamaya tonla para üstüne oyuna uygulamayada para verilmez. Adblockda öyle neden reklam goreyim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…