Korsana hayır diyenlerin adblocker kullanması

O zaman Cyberpunk'ta crack koruması yok diye herkes korsan oynasın.

Bu mantıkla herkes ABP kullansın ve kimse içerik üretmesin. Mutlu oldunuz mu? Ben şahsen hiç mutlu olmazdım.

Korsana hayır demiyorum. Ama Technopat'tayız, korsana destek yok demeliyiz.

Ancak bazı sivri zekalı arkadaşlar TLauncher konularında "morsana mesmek yok" diye vızıldıyorlar, onlara ben de ayar oluyorum. İşte benim de zoruma giden şey: "morsana mesmek yok" diye duyar kasanların AdBlock kullanması.

Konu sahibinin korsan oyunlara destek vermediğimiz için ağladığını ve bahane bulduğunu düşünüyorum. Reklamları biz isteyerek görmüyoruz ama siz bilerek korsan oyun indiriyorsunuz. Konu sahibinin konuya bir daha kendisini savunacak herhangi bir cümle kurmamasını tavsiye ederim. Cevabım da hazır zaten her türlü soruya karşı.

Alfa is detected.
O konuyu açmamın sebebi hesabı bir şekilde sildirmekti Bildiğiniz gibi normal şartlarda Technopat hesaplarımızı silmiyor. Belki bu şekilde sildirebilirim diye düşündüm.

O izlediğiniz içerikleri adblock kullanmayanlar sayesinde izleyebiliyorsunuz. Fazla söze gerek yok.

Şahsen YouTube'a para vermem.
Adblocker da kullanmam.
Direk YouTube'un 1 aylik ücretsiz denemesini fake hesaplarimda açıp kullanırım.
Korsan değil sonuçta "ücretsiz deneme"
Ahhahahah
Samsung cihazlarda 3 aylık bedava veriyor denemeyi

AdBlock korsan değildir. Google'ın kendi Web Mağazasında yıllardır izin verip yayınladığı uzantıdır. YouTube'un da Google'ın sitesi olduğuna göre hiçbir illegal bir şey yok. Yani Google bilerek buna izin veriyor. Sizin dediğinizin Valve'nin Steam'de CS:GO Wallhack uygulaması yayınlaması örneğinden farkı yok.

İçerik üreticileri video içi reklamlardan gelir elde ediyorlar zaten, youtube'un sunduğu reklamlardan çok cüzi bir miktarda gelir geliyor ve zaten kimse reklamı atla tuşuna basmadan tüm reklamı izlemiyor.
Çok fazla ısrar ediyorsun beni korsan kullandığımı düşündürtmek konusunda ama maalesef kişisel görüşler neticeyi değiştirmiyor. Burada akşama kadar tartışırız yani bir sonu yok bunun, ben kullanınca hırsızlık da yapmıyorum illegal bir aktivitede de bulunmuyorum.
Bana sunulan hakkı kullanarak istemediğim JS'leri zap'layıp keyfime bakıyorum, ben mutluyum gayet.
Firefox kullanıyorsak.
Sol üstteki kalkan işaretinden sıkı korumaya alabilirsin.
about:references#privacy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…