Çözüldü Koruma geçmişi açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efecan Taş

Femtopat
Daha fazla  
Koruma geçmişini açmaya çalıştığımda 2 saniye durduktan sonra direk uygulama kapanıyor. Hizmetlerde Windows defendera baktığımda " Windows Defender Gelişmiş Koruma Hizmeti" adlı hizmetin çalışmadığını gördüm acaba bununla alakalı bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Virüs koruması benim bir tane dosyayı virüs zannedip silmiş. O yüzden geri almam lazım geçmişten.

Hocam o hizmeti aktifleştirdim bir şekilde ondan sonra bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Gene de yardımınız için çok teşekkür ederim.
Evet onunla alakalı olabilir, daha önceden Defender'ını kapatmayı denedin mi? Denemediysen Kaspersky ya da Malwarebytes kurarak bilgisayarında bir tarama yapmanı tavsiye ederim.

Onu açmaya çalıştığımda şöyle bir hata geldi bunu nasıl düzeltebilirim?

1712840854494.png

Kolay yoldan başka bir virüs koruması kurun bence hocam. İllaki Windows'unkini kullanmak istiyorsanız bence Defender Control kurup Defender'ı aktifleştirin.

Virüs koruması benim bir tane dosyayı virüs zannedip silmiş. O yüzden geri almam lazım geçmişten.

Hocam o hizmeti aktifleştirdim bir şekilde ondan sonra bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Gene de yardımınız için çok teşekkür ederim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı