Koşu Yaparken Kullanılacak Kulaklık Önerisi

maley

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi koşu ve yürüyüş yaparken kullanılacak bir kulaklık arıyorum.
O yüzden en önemli aradığım kriter kulaktan düşmemesi. Ancak kulak içine kadar giren kulaklıklardan istemiyorum. Yine küçük kulaklık olsun ama kulağın içine kadar girmesin. Fiyatı da 60 TL'i aşmasın. Eğer yeryüzünde varsa böyle bir kulaklık yardım edebilirsiniz. :D

Earpods kullanıyorum ben hiç bir proglem yok zaten apple yaparken birsürü kişiden kulak ölçüsü alarak tasarlamış düşmüyor yani.

Arkadaşlar yardımlarınız ve uğraşınız için teşekkür ederim. :)
Yalnız kulakiçinden kastığım şu şekilde mesela: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/...h24tOedJIj_1fU2DCvpqHvNM8XqktYkPO071vx3zA24mQ
Şekli bunun gibi olup kulaktan düşmeyen varsa öyle bişe istiyorum. Çünkü diğerleri kulağımı rahatsız ediyor.
Sennheiser Mx 170 modelini kullanmıştım. Çok da memmun kalmıştım. Ama yolda yürürken falan zırt pırt kulaktan düşüyordu.

Yalnız resimde attığın modeller kulaktan düşebilir. Değişik silikon uçları olan modeller lazım sana.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı