Koşu Yaparken Kullanılacak Kulaklık Önerisi

Benim kulaklığı önereceğim ama bütçe çok düşük.

0YL8HGQ.jpg

Arkadaşlar yardımlarınız ve uğraşınız için teşekkür ederim. :)
Yalnız kulakiçinden kastığım şu şekilde mesela: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/...h24tOedJIj_1fU2DCvpqHvNM8XqktYkPO071vx3zA24mQ
Şekli bunun gibi olup kulaktan düşmeyen varsa öyle bişe istiyorum. Çünkü diğerleri kulağımı rahatsız ediyor.
Sennheiser Mx 170 modelini kullanmıştım. Çok da memmun kalmıştım. Ama yolda yürürken falan zırt pırt kulaktan düşüyordu.
Siz sanırım hiç silikon kulaklık kullanmamışsınız. Sizin kullanmış olduğunuz kulaklıklar hem kulağı acıtır hem de kulakda rahat durmaz. Sennheiser' ın silikon uçlu kulaklıklarını tavsiye ederim. @NorthernsKnight Arkadaşın önerdiği kulaklık da yürüyüş ve koşular için oldukça iyi fakat ses kalitesi konusunda ve fiyat konusunda bir şey söyleyemem. Sizin verdiğiniz fiyat sınırında alabileceğiniz en iyi ses kalitesini ve rahatlığı verecek kulaklıkların bunlar olduğunu düşünüyorum;
SONY MDREX50LPW KULAKİÇİ KULAKLIK - Teknosa
PHILIPS SHE7000/10 OUTDOOR KULAK İÇİ SERİ KULAKLIK - Teknosa
PHILIPS O NEIL SHO2200WT/10 2000 RENKLİ SERİSİ KULAKİÇİ KULAKLIK - Teknosa
PHILIPS SHE3595WT/00 BEYAZ MİKROFONLU KULAKİÇİ KULAKLIK - Teknosa
Philips gerçekten bas ve ses kalitesi konusunda çok iyi. Üçüncü linkteki kulaklığı almayı çok istedim ama bir türlü nasip olmadı :).

Benim kullandığım Bose Sie2 model kulaklık diğer spor kulaklıklarına göre kat ve kat daha iyi ses kalitesine sahiptir.
Bose yanında kol bandı veriyor bu ürün'ün.
Su geçirmez özelliği de cabası. Ama fiyat olarak biraz pahalı.

Günlük, Yürüyüş, Koşu vb herşey için kullanabilirsiniz bu 20 TL olan modeli birde 40 TL olan var bütçeniz hangisine uygunsa tercih edersiniz. Ben 20 TL olan modeli kullanmıştım çok memnun kaldım fakat 5 aylık kullanımdan sonra kabloda temassızlık gibi bir şey oluşmuştu. Decathlon gittim yenisini verdiler kesinlikle öneririm
Kulaklık, MP3 ve İletişim Araçları - ONEAR 50 KULAKLIK

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı