Kota

Mehmet Dordu

Hectopat
Arkadaşlar ben kendim bu kadar kullanıyormuşum. Resimdeki sayılardan anlamıyorum internetim 50gb benim internetime ortak olmak isteyen bir komşu var sizce olmalımıyım bu durumda teşekkürler.
vzZAg4.png

50 gb kotalı herhangi bir tarife bulunmuyor diye biliyorum.
Eğer internet tarifenizi yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz. [örneğin benimkisi 8mbps limitsiz (50 gb akk)]

50 gblık adil kullanım kotası bulunan tarifeyi kullanıyorsunuzdur. Bende o tarifeyi kullanıyorum. 16 mbit internetim 50 gb kullanımdan sonra 3 mb hıza düşüyor. 65 liralık bu tarifenin adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Ayın ilk 5 gününde o adil kullanım kotası denilen saçmalık sınırına ulaşıyorum ve ayın geri kalan kısmında 3 mbit ile boğuşmaya çalışıyorum. Eğer ki bol film ve dizi izleyen birisiysen hız 3 mbit' e düştükten sonra iki kişinin kullanması zor olabilir.

50 gblık adil kullanım kotası bulunan tarifeyi kullanıyorsunuzdur. Bende o tarifeyi kullanıyorum. 16 mbit internetim 50 gb kullanımdan sonra 3 mb hıza düşüyor. 65 liralık bu tarifenin adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Ayın ilk 5 gününde o adil kullanım kotası denilen saçmalık sınırına ulaşıyorum ve ayın geri kalan kısmında 3 mbit ile boğuşmaya çalışıyorum. Eğer ki bol film ve dizi izleyen birisiysen hız 3 mbit' e düştükten sonra iki kişinin kullanması zor olabilir.
Bence de adaletsiz ve çok pahalı.Benim 1 yıl sözleşmeli internet+tivibu+telefon sabit fiyat 45 tl ama telefon ile görüşme yapıldığın da dakikası 20 kuruş olması lazım tam hatırlamıyorum faturaya ekleniyor.Biz ev telefonu neredeyse hiç kullanmıyoruz o yüzden bence çok iyi bir tarife.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı