Çözüldü Kotlin textview çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

die for you

Picopat
Yer
Holyvuud
Daha fazla  
Mesela uygulamaya textview koyduğunuzda, emülatörde gözükünce üstüne tıkladığımızda klavye açılması gerekir ve yazı yazılması gerekir ama bende hiçbir şey olmuyor. Üstüne tıklanmıyor.
Bilen birisi var mı yardım edecek bir insan.
Mesela uygulamaya textview koyduğunuzda emülatör de gözükünce üstüne tıkladığımızda klavye açılması gerekir yazı yazılması gerekir ama bende hiçbir şey olmuyor üstüne tıklanmıyor.
Bilen birisi var mı yardım edecek bir insan.

Bunu saatlerce araştırdım eğer bilmiyorsanız araştırıp zamanınızı boşa harcamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
TextView ile klavyeden yazı yazamazsınız. Uygulamada klavye ile yazı yazmak için EditText kullanmalısınız.
Textview ile klavyeden yazı yazamazsınız. Uygulamada klavye ile yazı yazmak için edittext komutunu kullanmalısınız.

Sinirlerim bozuldu hocam, saatlerce bu sorunu araştırmaktan delirecektim. Tamamen benim mallığım mış meğer.
Çok teşekkür ederim.

Bunu saatlerce araştırdım eğer bilmiyorsanız araştırıp zamanınızı boşa harcamayın.
Saatlerce nereleri araştırdınız acaba? Gerçekten çok merak ettim.

Bakın Kotlin kullanan birisi olarak Google amcaya TextView yazıyorum. Çıkan ilk site burası. İlk cümle ise "A user interface element that displays text to the user. To provide user-editable text, see EditText.". Saaterce nerelere baktınız da buradaki ilk cümleyi gözden kaçırdınız?

Saatlerce nereleri araştırdınız acaba? Gerçekten çok merak ettim.

Bakın Kotlin kullanan birisi olarak Google amcaya textview yazıyorum. Çıkan ilk site burası. İlk cümle ise "a user interface element that displays text to the user. To provide user-editable text, see EditText.". Saaterce nerelere baktınız da buradaki ilk cümleyi gözden kaçırdınız?

Üstüme çok gelmeyin hocam ben Textview'a neden yazı yazılmıyor die araştırıyordum
Biraz ironik ve saçma olabilir evet.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı