KPSS lisansta 10-15 matematik ile iyi sonuç alınabilir mi?

KAPINO

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Bu yaz yapılacak olan lisans KPSS-2024'e gireceğim. (sadece gy-gk)

Hedefim minimum 75 puan almak. Ancak elimden geldiğince her dersi en iyi şekilde yapmayı hedefledim. Kendimi belli puana sınırlamadan.

Şubat ayından itibaren çalışmalara başladım. Matematik ne yazık ki 0'a yakın denebilir. Genel kültür kısmındaki tüm dersler gelecek ay bitiyor. Sınava kalan 2 ayda da tamamen matematiğe odaklanıp, diğer genel kültür derslerine de tekrar+deneme şeklinde gitmeyi planlıyorum. Puanlama sistemini ne yazık ki hiç bilmiyorum. Ortalama 10-15 net matematikle minimal hedefe ulaşılabilir mi?
Şimdiden teşekkür ederim :)

Merhaba dostlar. Bu yaz yapılacak olan lisans KPSS-2024'e gireceğim. (sadece gy-gk)

Hedefim minimum 75 puan almak. Ancak elimden geldiğince her dersi en iyi şekilde yapmayı hedefledim. Kendimi belli puana sınırlamadan.

Şubat ayından itibaren çalışmalara başladım. Matematik ne yazık ki 0'a yakın denebilir. Genel kültür kısmındaki tüm dersler gelecek ay bitiyor. Sınava kalan 2 ayda da tamamen matematiğe odaklanıp, diğer genel kültür derslerine de tekrar+deneme şeklinde gitmeyi planlıyorum. Puanlama sistemini ne yazık ki hiç bilmiyorum. Ortalama 10-15 net matematikle minimal hedefe ulaşılabilir mi?
Şimdiden teşekkür ederim :)
Bölümünüz nedir hocam.

Veteriner hekimliği hocam.
Bende veteriner hekimim yeni atandım. Bence 80 puan civarı yapıp garantiye almaya bakın. Benim 14 matematiğim vardı. Türkçe ve vatandaşlıkta farkı atarsınız. Vatandaşlığı ve son 6 soruyu bazıları çalışmadan girer sınava. Ona göre sizin fark atmanız için gerekli olanlar da onlar. Tabi tarihi ve coğrafyayıda sağlam yaptığınızı düşünürsek. Zor mu değil. Ama bol bol soru çözmeniz gerek.

Geri
Yukarı