Kraken Pro v2 vs Arctis 5

Bügün kraken pro v2 siparişi verdim elimde hyperx ses kartı var 7.1 yönünden tereddüt etmiyorum kraken kullanan bir dostumda da fazladan kod varmış zaten her türlü 7.1 ihtiyacım giderilir bas tutkum çok fazla olduğu için böyle bir seçim yaptım ürün elime geçince düşüncelerimi belirtirim.

Peki o zaman bu konuda müzik kısmını dışarda bırakıp sadece güzel bassları olan iyi bir oyuncu kulaklığı bulalım şuan ilk başlardaki performansı alamadığım ve tek tarafı bozuk olduğu için tekrar hyperx konusunda tereddüt ediyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.Bir de Kraken pro v2 konusundaki görüşleriniz neler ? @Jira
Kraken choroma v2 kullanıyorum kraken pro ile sanırım aralarında 7.1 farkı var. Ses hakkında bir bilgim yok ama kulaklarımı titreten basları var kardeşim öyle diyim :)

Kraken Pro v2 ve Hammerhead pro kullanıyorum bir arkadaşım dolayısıyla Arctis 5 kullanma fırsatım da oldu ikisi de güzel kulaklık fakat ben en çok Hammerhead’i sevdim.Razer çok daha üstün bir kulaklık bu arada.

Birde bir şey soracağım arkadaşlar. İş yerindeki bilgisayarda kulaklığı direk taktım sesi evdekine göre daha çok geldi. buraya Razer Synapse programını kurduktan sonra evdekiyle anı gelmeye başladı yani programını kurmadan önce daha çok ses veriyordu sorun nedir sizce ? (Kraken choroma v2)

@Puggy kraken pro v2 şuan için beni fazlasıyla tatmin etti cloud 2'den geçmeme rağmen çok fark yarattı 7.1 ses kartı ile kullanıyorum 7.1 konusunda gayet başarılı ve tatminkar sonuçta sanal surround basslar çok iyi ve titretiyor oval aldığım için konfora diyecek yok zaten

@Puggy kraken pro v2 şuan için beni fazlasıyla tatmin etti cloud 2'den geçmeme rağmen çok fark yarattı 7.1 ses kartı ile kullanıyorum 7.1 konusunda gayet başarılı ve tatminkar sonuçta sanal surround basslar çok iyi ve titretiyor oval aldığım için konfora diyecek yok zaten

Oyun konusunda yeterli mi peki sizce ?

Oyun konusunda yeterli mi peki sizce ?
En az cloud 2 kadar ama net bir şekilde cloud 2 daha zayıf kalıyor tek memnun olmadığım konu alüminyum ve plastik alaşım daha kalitesiz geliyor ele ama malzeme kalitesi genede güzel oval almanızı şiddetle tavsiye ederim kulağı kaplıyor ve ağrıtmıyor oyun ve müziği bir arada arayanlara tavsiyem olacaktır

En az cloud 2 kadar ama net bir şekilde cloud 2 daha zayıf kalıyor tek memnun olmadığım konu alüminyum ve plastik alaşım daha kalitesiz geliyor ele ama malzeme kalitesi genede güzel oval almanızı şiddetle tavsiye ederim kulağı kaplıyor ve ağrıtmıyor oyun ve müziği bir arada arayanlara tavsiyem olacaktır
Teşekkürler hayırlı olsun size de

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı