Kraken Pro v2 vs Arctis 5

Pınar Apak

Hectopat
Daha fazla  
@Jira merhaba, bugün içinde bir kulaklık almayı planlıyorum elimde bulunan Cloud 2'nin sağ tarafı bozuk ve garantisi bitti. İki kulaklık arasında kaldım ve fikrine önem veriyorum müzik dinlemeyi seviyor ve müzik yapıyorum. Bu yüzden Kraken Pro V2 ideal gibi geliyor elimde bulunan ses kartı ile 7.1 eksikliğini giderebiliyorum. Diğer alternatifim ise Arctis 5 sence ne yapmalıyım ?

Merhaba. Öncelikle müzik ön plandaysa Arctis 5'i eleyelim. Müzik için sizi tatmin edeceğini sanmıyorum. Kraken Pro v2 düşünebilir. Onun alternatifi olarak da Cloud Alpha düşünebilir. Ki müzik için 7.1'e ihtiyacınız fazla olmayacak. Stereo performansı iyi bir kulaklık almaya bakın. Bir de bütçenizi öğrenebilir miyim?

@Jira peki bu iki kulaklık arasında oyun ve müzik dahil genel olarak hangisi daha nitelikli ve iyidir ? Maksimum 450 tl bütçeye daha iyisini alabilir miyim

Aslında hem müzik hem oyun değil de, hem performans hem mikrofon olunca işler sarpa sarıyor. Mesela şu bütçeye şöyle bir ürün alınsa tüm ihtiyaçları karşılar fakat mikrofon yok. Çünkü genelde stüdyo kulaklıkları oyun konusunda çok başarılı.
Ama mikrofonlu kulaklık alınacaksa ve ses kartı mevcutsa ben kesinlikle frekans aralığı geniş bir kulaklık öneriyorum. Bu konuda @Jira gibi ben de Cloud Alpha önereceğim.

Peki o zaman bu konuda müzik kısmını dışarda bırakıp sadece güzel bassları olan iyi bir oyuncu kulaklığı bulalım şuan ilk başlardaki performansı alamadığım ve tek tarafı bozuk olduğu için tekrar hyperx konusunda tereddüt ediyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.Bir de Kraken pro v2 konusundaki görüşleriniz neler ? @Jira

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı