Krallığımızı Kuruyoruz: Mount & Blade II: Bannerlord Oynuyoruz #3

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Krallığımızı Kuruyoruz: Mount & Blade II: Bannerlord Oynuyoruz #3
Bannerlord.jpeg

Mount & Blade II: Bannerlord’da bu sefer kendi krallığımızı kuruyoruz. Ancak işimiz kolay değil, hali hazırda bir parçası olduğumuz krallık ile ilişkilerimiz ne olacak? Bu işi nasıl yapacağız? Savaş istemiyorsak ...

Devamı: Krallığımızı Kuruyoruz: Mount & Blade II: Bannerlord Oynuyoruz #3
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

SSD konusunda sıkıntılılar, kuzenimin bilgisayarında var ve bir algılıyor, bir algılamıyor. Sıkıntılı, tabii kuzenim de salak ama almış bir kere.

SDD'de WD ve Samsung dışında asla tercih etmiyorum. Zaten Üniye geçeceğim için 2 sene idare eder diye düşündüm 710.

SDD'de WD ve Samsung dışında asla tercih etmiyorum. Zaten Üniye geçeceğim için 2 sene idare eder diye düşündüm 710.
Ekipman konusunda bir tek fareyi marka alırım, o kadar. Klavyem KB-R9, 2 yıldır kullanıyorum. Gamepower Tinker V2 vardı, onu da 1.5yıl kullandım. Şu an Rampage Virtual Red kullanıyorum ve onu da uzun süre kullanırım gibi. İnsan mesajları beğenir, yazık. Ben sizin mesajlarınızı beğendim (!) :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı