Krampon Ayağımı Sıkıyor

Alp_007

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bugün Nike Mercurial krampon aldım mağazada denediğim zaman ayağımı biraz sıktı mağaza görevlisi giydikçe ayağıma alışacağını ve rahat olacağını söyledi. Ayakkabıyı aldım eve geldim Bir de evde deneyeyim dedim sağ ayağım tam oldu ama sol ayağımı serçe parmağın aşağısından sıktı ve sanki ayağım pişiyor gibi bir his var. Uzunluk olarak iyi, sağ ayağımda tam oluyor ama sol taraf sıkıntı şimdi giysem açılır mı? Yoksa hiç giymeden mağazaya gidip başka bir ayakkabı mı almalıyım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı kramponların ara numaraları oluyor . Mesela 42 var , 42.5 var. Belki sıkan ayağın için ara numara krampon kullanman daha iyi olur.

Bazı kramponların ara numaraları oluyor . Mesela 42 var , 42.5 var. Belki sıkan ayağın için ara numara krampon kullanman daha iyi olur.
Hocam ucunda yeteri kadar boşluk var sağ ayağımı acıtmıyor tam oturuyor sadece sol ayağımın yan tarafı serçe parmağın aşağısını sıkıyor.

Merhaba,
Bugün Nike mercurial krampon aldım mağazada denediğim zaman ayağımı biraz sıktı mağaza görevlisi giydikçe ayağıma alışacağını ve rahat olacağını söyledi. Ayakkabıyı aldım eve geldim bir de evde deneyeyim dedim sağ ayağım tam oldu ama sol ayağımı serçe parmağın aşağısından sıktı ve sanki ayağım pişiyor gibi bir his var. Uzunluk olarak iyi, sağ ayağımda tam oluyor ama sol taraf sıkıntı şimdi giysem açılır mı? Yoksa hiç giymeden mağazaya gidip başka bir ayakkabı mı almalıyım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ben de aldim bugün. Benimki de biraz sıktı sence ileride açılır mı?

Geri
Yukarı