Kreatin alınmalı mı?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar 16 yaşına gireceğim ve kreatin almak istiyorum.
Spor hocam bugün ona göre sipariş edecek ve bana verecek.
Kreatin 350 gram ve 270 TL'ymiş markasını görmedim daha o kendisi ayarlıyor.
2 aydır fitnessteyim vücudum yavaş yavaş gelişmeye ve şekil almaya başladı.
Sizce alınmalı mı?

1. asla spor hocandan alma %98'i geneli kazık sokmak için size aldırır sizinle saimmiyet falan kurar

2.şuanlık bence almana gerek yok daha yeni başlamışsın 6 7 ay sonra başlarsın hemen vücudunu yorma kreatin aldıgın zaman hayvan gibi su içmen gerekecek

2.şu anlık bence almana gerek yok daha yeni başlamışsın 6 7 ay sonra başlarsın hemen vücudunu yorma kreatin aldığın zaman hayvan gibi su içmen gerekecek.

Kuzenim 1. aydan sonra almaya başladı ve antrenmanda benim kadar yorulmayıp çok daha ağır kilolara girebiliyor.
Böbreklerimde falan sıkıntı olmadığından su içmem sıkıntı yaratmaz benim için.

Kullanıp kullanmamana karışmayacağım fakat almaya karar verirsen bu videoyu öneririm, benim faydalandığım bir video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanıp kullanmamana karışmayacağım fakat almaya karar verirsen bu videoyu öneririm, benim faydalandığım bir video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyip bunu almaya karar verdim.
Teşekkürler.

Videoyu izleyip bunu almaya karar verdim.
Teşekkürler.
Servis başı en ucuz ürün o fakat daha kaliteli ürünler var istersen fiyatı bir tık artırıp daha güzel bi ürün alabilirsin. Senin kararın.

Geri
Yukarı