Kreatin, kilo almak için kullanılabilir mi?

Hangi gaineri önerirsiniz?
Kreatin yabancı forumlarda ayda 1 2 kilo aldırıyor diye okumuştum.

Kreatin kaslarda su tutumunu artırıyor bunun sonucunda ise ölçümlerde kilo almış gibi gözüküyor. Eger imkanın varsa kreatin de kullan kas onarım hızı artar gelişimin bir tık daha iyi olur gainer önerisinde bulunamayacağım maalesef kullanmıyorum 1haftada 2killo ya yakın kilo aladıgım için.

Kreatin kaslarda su tutumunu artırıyor bunun sonucunda ise ölçümlerde kilo almış gibi gözüküyor. Eger imkanın varsa kreatin de kullan kas onarım hızı artar gelişimin bir tık daha iyi olur gainer önerisinde bulunamayacağım maalesef kullanmıyorum 1haftada 2killo ya yakın kilo aladıgım için.

Teşekkür ederim, ben ne kadar yesem de kalori hesabı yapsam da düzgün kilo alamıyorum.

Teşekkür ederim, ben ne kadar yesem de kalori hesabı yapsam da düzgün kilo alamıyorum.

Sabah 1.5 2 ekmek arası öğlen hafif atıştırma akşam yine aynı şekil akşamları kahve+ abur cubur biraz sağlıksız bir beslenme ama kilo aldırıyor örneğin çorba onu bile 4 kase + 1 emek tarzında yersen alırsın kilo ben şu an zayıflamaya çalışıyorum 2haftada anca 2 kilo zayıfladım.

Geri
Yukarı