Kreatin ve protein tozu önerisi

Tozlar pahalı hocam 100gram tavuk göğsü 15lira 21gram protein var protein tozunda servis 33 lira 24gram protein var ben olsam tavuk göğsü yerdim protein tozları hem fiyatlarını uçurdular onun yerine kalan parayla bca, eaa, multivitamin, Omega3 alırdım.

Bende protein tozunu ve etkisine karşıyım şahsen ama sporu bırakalı uzun süre oldu o yüzden tekrar başlamak istiyorum ve ne kadar protein tozuna gönülsüz olsam da arkadaş çevrem almamı söylüyorlar.

Bende protein tozunu ve etkisine karşıyım şahsen ama sporu bırakalı uzun süre oldu o yüzden tekrar başlamak istiyorum ve ne kadar protein tozuna gönülsüz olsam da arkadaş çevrem almamı söylüyorlar.

Toz sadece protein ihtiyacını karşıyor kanka ama bence de iyi bir şey hızlı sonuçta ama para söz konusu olunca mecbur kalıyorum bende protein tozu yerine farklı şeylerde alabilirsin gelişmen daha da hızlı olur.

Toz sadece protein ihtiyacını karşıyor kanka ama bence de iyi bir şey hızlı sonuçta ama para söz konusu olunca mecbur kalıyorum bende protein tozu yerine farklı şeylerde alabilirsin gelişmen daha da hızlı olur.

Vallahi kreatin tamam önerebileceğin başka şeyler varsa neden olmasın çünkü aralıksız 1 sene gelişmem için yapacağım.

Vallahi kreatin tamam önerebileceğin başka şeyler varsa neden olmasın çünkü aralıksız 1 sene gelişmem için yapacağım.
Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder 1000 Gr - BCAA Enerji Verir Vucüdu toparlar yağ yakarken kas kaybını önler yorgunluk giderir
Bigjoy Sports Caffeine Plus 100 Kapsül | Bigjoy Yağ yakımı+Enerji
Bigjoy Sports ZMA 120 Kapsül | Bigjoy Uyku Kalitesi
Günlük Vi̇tami̇n Paketi̇ Satın Al (Günlük Vitamin İhtiyacınızı Karşılayın) Günlük vitamin paketi

Kral sen yağ mı yakacaksın kas mı yapacaksın.

Kral zaten ilk senenmiş niye bu kadar umursadın ki ilk sene garanti gelişirsin kreatin ve vitamin al geç.

Son düzenleme:
Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder 1000 Gr - BCAA enerji verir vucüdu toparlar yağ yakarken kas kaybını önler yorgunluk giderir.
Bigjoy Sports Caffeine Plus 100 Kapsül | Bigjoy yağ yakımı+enerji
Bigjoy Sports ZMA 120 Kapsül | Bigjoy uyku kalitesi.
Günlük Vi̇tami̇n Paketi̇ Satın Al (Günlük Vitamin İhtiyacınızı Karşılayın) günlük vitamin paketi.

Kral sen yağ mı yakacaksın kas mı yapacaksın.

Kral zaten ilk senenmiş niye bu kadar umursadın ki ilk sene garanti gelişirsin kreatin ve vitamin al geç.

Tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı