Kreatinsiz Whey protein önerisi

Adı sanı bilinmeyen marka suplament kullanmayın. Bu ürünlerin şakası olmaz. Bilinen markaları bilinen yerlerden alacaksınız. Ayrıca bu ürünlere çok zam geldi. Kafadan atıp tutmayın.

Piyasadan bilginiz yok. Piyasadaki en ucuz ve kaliteli 1 kilo protein tozu, 430 lira şu an. Onun bir üstü iste 500 TL.

Sizin attığınız ne olduğu belirsiz, sertifikası olmayan saçma sapan bir marka.
Piyasada bilgim mi yokmuş? Siz piyasadaki en ucuz ve kaliteli protein tozu mu dediniz? 1 kiloluk protein tozları 400-500 TL'den başlıyor dediniz. Ancak bu toz 400-500 TL'den ucuz. Size görselini de attım neyini görmüyorsunuz acaba :D? Kimin piyasadan bilgisi yok? Ben ucuz arıyorum dedim kardeşim. Saçma bir marka olabilir, ama onu zaten almayacaktım ancak kilosu 400-500 lira olan tozları da tercih etmeyeceğim. Eğer bir daha okursanız 'ucuz' dedim. Ucuz Whey protein.
1659786731141.png

Piyasada bilgim mi yokmuş? Siz piyasadaki en ucuz ve kaliteli protein tozu mu dediniz? 1 kiloluk protein tozları 400-500 TL'den başlıyor dediniz. Ancak bu toz 400-500 TL'den ucuz. Size görselini de attım neyini görmüyorsunuz acaba :D? Kimin piyasadan bilgisi yok? Ben ucuz arıyorum dedim kardeşim. Saçma bir marka olabilir, ama onu zaten almayacaktım ancak kilosu 400-500 lira olan tozları da tercih etmeyeceğim. Eğer bir daha okursanız 'ucuz' dedim. Ucuz Whey protein.
Eki Görüntüle 1476235
Bilgisizliğin daniskasısınız cidden.

Biz bir şey demiyoruz. Alın istediğiniz tozu, sonradan buraya gelip "protein tozu sonrası karın ağrısı, ishal oldum ne yapmalıyım," diye konu açmayın. Attığınız markaların bir tane sertifikasını atsanıza bana?

Attığınız markada 1 gram protein tozu varsa bile, ben dünyanın en cahil insanıyımdır.

Eki Görüntüle 1476235
Sağlığınıza önem vermiyorsanız tabii 225 liralık protein tozu alabilirsiniz. Bize dokunan bir noktası yok bunun.

Bilgisizliğin daniskasısınız cidden.

Biz bir şey demiyoruz. Alın istediğiniz tozu, sonradan buraya gelip "protein tozu sonrası karın ağrısı, ishal oldum ne yapmalıyım," diye konu açmayın. Attığınız markaların bir tane sertifikasını atsanıza bana?

Attığınız markada 1 gram protein tozu varsa bile, ben dünyanın en cahil insanıyımdır.
Sağlığınıza önem vermiyorsanız tabii 225 liralık protein tozu alabilirsiniz. Bize dokunan bir noktası yok bunun.
Bu markayı alamayacağımı söyledim zaten. Sanki bu markayı alacağım demişim gibi söylemişsiniz bunları. Sadece o fiyata olduğunu söyledim. Ancak anormal bir şekilde ucuz olduğunun daha yeni farkına vardım. 3-4 ayda çok zam gelmiş.
1659787401448.png

Ancak yine 400-500 liradan ucuza var. HARDLINE marka.

Buna bakabilirsiniz kaliteli bir markadır ama fiyatı sizin için yüksek olabilir. Piyasadaki ucuz markalara güvenmeyin whey diyor ama ne kadarı gerçek belli değil. Protein miktarı ne kadar doğru belli değil. Ne kadarı izole yine belli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı