Kredi çekerek iPhone 13 almak mantıklı mı?

En mantıklısı Xiaomi Mi serisi işlemci olarak çok iyi oyun olarak çok iyi kamerası çok iyi zaten söyleme bile gerek yok 30 bin TL telefon bir de çalındığını düşün.

Çok haklısınız hocam, Xiaomi harbiden işini biliyor. Kendim kullanıyorum kamerayı çok umursamıyorum ama illa oyun oynamak istersem gayet yeterli, bu zamanda bir telefona bu kadar para verilmez.

Sakın İphone alma. Şarj aletini çıkardığın gibi %50 düşüyor şarjı. Ben yaklaşık 2 yıl önce Xiaomi aldım. Şarjı hala bitmedi ikinciye şarja takıcam bugün.

Çok haklısınız hocam, Xiaomi harbiden işini biliyor. Kendim kullanıyorum kamerayı çok umursamıyorum ama illa oyun oynamak istersem gayet yeterli, bu zamanda bir telefona bu kadar para verilmez.

Tabii ki de bende önce mi serisi kullanıyordum sonra Redmi geçtim Redmi serisini asla tavsiye etmiyorum iyi değil.

Tabii ki de bende önce mi serisi kullanıyordum sonra Redmi geçtim Redmi serisini asla tavsiye etmiyorum iyi değil.
Hocam ben Redmi 9 kullanıyorum şarj biraz hızlı bitiyor, onun haricinde güzel telefon ama tabii Xiaomi'nin çok daha kaliteli telefonları var onlara yönelmek çok daha mantıklı.

Hocam ben Redmi 9 kullanıyorum şarj biraz hızlı bitiyor, onun haricinde güzel telefon ama tabii Xiaomi'nin çok daha kaliteli telefonları var onlara yönelmek çok daha mantıklı.

Aynısı bende var 9S var bende 😂 şarj evet gidiyor çabuk ama yine de çok iyi telefon iş görüyor her türlü.

Ödeme gücünüz yeterliyse eğer gayette yapılabilir ama bir cep telefonu için bütçe kısıp zor zekat denk gelen kredi limitini harcamaya değmez.

Alınır, IPhone'ların değeri kademeli olarak artıyor enflasyon ile birlikte ancak cebindeki para hep aynı kalıyor. Kredi çekip faizden dolayı fazla ödemeniz gerekse bile ilk birkaç ay kötü hissedersiniz. O borç bittiği zamansa IPhone'u aldığınız döneme bakıp o anki fiyatı karşılaştırdığınızda telefonun zam yiyerek 5 6K fazla satılmasından ötürü faizini de çıkarmış olursunuz ve içinize bir rahatlama gelir. Şahsen iOS sevmiyorum ben ve tercihlerim genelde Samsung yanından oluyor ancak o telefonlar maalesef ki değerlerini koruyamıyor, doların artışıyla aynı oranda zamlanmıyor falan. Birkaç gün önce IPhone'lara %10 zam geldi siz de duymuşsunuzdur. Buna takiben Türkiye'deki tüm pazarlardaki fiyatı zam geldiği kadar arttı ve şu an zamdan önceki fiyatıyla almanız imkansız. Birkaç gün sonraysa Samsung S23 serisine zam yaptı ve site fiyatı 26'dan 30'a çıktı. Fakat siz girip Epey'e baktığınızda bu S23'ün hala kolay bir şekilde 23 24 bandından alınabildiğini göreceksiniz.

Sonuç olarak kredi çekilecekse iPhone dışında bir telefon almak son derece mantıksızken iPhone alınması makuldur.

Geri
Yukarı