Kredi ile borç kapatmak

18 ay olunca aylık 1.500e denk geliyor, ama dediğim gibi Max 6-7 ayda kapatırım.
Rahata alışıksanız çekebilirsiniz hocam, ben de 20K çekip 22 ödemiştim 1 yıllık. Fazla para sıkmaya ben de gelemiyorum, bir yandan da 7 ay sıkabilirseniz kendinizi çok daha mantıklı ama, çekince de her gece ne zaman bitecek diye aklına geliyor insanın.

Şu an zaten ailenizle berabermişsiniz. Çok büyük bir problemiz yoksa eve 1000₺ katkıda bulunmanız yeterli. Faturalar ve birazda yiyecek.

Onlarda zaten sizin borçlu olduğunuzu biliyor haliyle. 3000₺ ödemeyle bu borcu yaza kapatırsınız. Yazında kendi evinize geçersiniz.

Eğer aileyle bir probleniniz yoksa birkaç ay daha bekleyip borcu bitip öyle geçin yeni evinize.

Şu an zaten ailenizle berabermişsiniz. Çok büyük bir problemiz yoksa eve 1000₺ katkıda bulunmanız yeterli. Faturalar ve birazda yiyecek.

Onlarda zaten sizin borçlu olduğunuzu biliyor haliyle. 3000₺ ödemeyle bu borcu yaza kapatırsınız. Yazında kendi evinize geçersiniz.

Eğer aileyle bir probleniniz yoksa birkaç ay daha bekleyip borcu bitip öyle geçin yeni evinize.

Aileyle sıkıntılıyım bir an önce borcu ödeyip ayrı eve çıkmak istiyoruz, dişimizi sıkıp 6-7 ay harcama yapmadan her şeyi bitirip ayrı eve çıkmayı dusunuyoruz.

Dediğim gibi yapmaya karar verdim 25 bin çekip aylık ödemeyi 1.500-1600 arası denk getirip ödeyeceğim. Aldıgım maaşı biriktirip 20 bin küsurlere geldiğinde bir anda kapatacağım faizden de düşmüş olacak bu sayede.

Haramsa çekene neden olsun alana haram dinen bakarsan. Devlet bankaları bile alıyor baştaki adama rağmen.

Dediğim gibi yapmaya karar verdim 25 bin çekip aylık ödemeyi 1.500-1600 arası denk getirip ödeyeceğim. Aldıgım maaşı biriktirip 20 bin küsurlere geldiğinde bir anda kapatacağım faizden de düşmüş olacak bu sayede.
Dediğim gibi hocam, paradan kaybın olmaz, çok kafana takmazsan ödenip gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı