Kredi ile nasıl araba alabiliriz?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, şu an da kredi olanaklarına çok fazla hakim değilim, banka ismi vs. söylemeyeceğim. Fakat tavsiye verirseniz kafamda bazı şeyleri netleştirmek istiyorum. Makine mühendisiyim. Şu anda 1 aydır çalışıyorum. Hem 2 yıllık üzerine DGS ile 4 yıllık okuduğum için üniversite uzun sürdü anlatmadığım bazı başka şeylerde var önemi yok. Asgari ücretin 5-7 bin TL civarında üzerinde bir maaş alıyorum bu zamanla yükselecek. Kredi olayında şu an bildiğim kadarıyla faizler çok yüksek, 300 bin -350 bin TL civarında bir araba almak istiyorum. Nasıl bir yol izlenmeli, kredi faizleri düşer mi? 2. el araç alırken sağlanan kolaylıklar var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Şu an kredi almak boş iş hocam 300bin TL cekiyorsaniz devlet 80 90 binini Kendine alıyor size de para kalmıyor kredi faizleri olayına gelince bir anda düşmesi imkansız zaman belirler

Şuan en sağlam krediyi memur alıyor oda memur devlet güvencesi var oda yüksek miktar alamıyor bankalarda para yok kasa boş

Şu an kredi almak boş iş hocam 300bin TL cekiyorsaniz devlet 80 90 binini Kendine alıyor size de para kalmıyor kredi faizleri olayına gelince bir anda düşmesi imkansız zaman belirler

Şuan en sağlam krediyi memur alıyor oda memur devlet güvencesi var oda yüksek miktar alamıyor bankalarda para yok kasa boş
300 bin TL ye taşıt kredisi bir bankada 397 bin TL geri ödemesi çıkıyordu 18 ay lik. :) Bilmiyorum taşıt kredisi olayında nasıl oluyor.

Yüksekte yapcak bişi yok Türkiye sartlarinda odemek zorundayiz alistik artık sahi babam bitirdi o krediyi yurtdışına çalıştığı için

Yüksekte yapcak bişi yok Türkiye sartlarinda odemek zorundayiz alistik artık sahi babam bitirdi o krediyi yurtdışına çalıştığı için
Hocam bir yerde yanlışlık var gibi de normal kredi fazileri zaten 2-4,5 arasında falan şuan.

Geri
Yukarı