Kredi kartı açtırılmalı mı?

Kampanya derdim yok ya peşin fiyatına 3 taksit laptop ve 2-3 bilgisayar parçası alıp geri kapatırım aidat yıllık oluyor sanırım.
Ilk 6 ay icerisinde karti kapatirsaniz aidat odemezsiniz. Hatta banka kapatmamaniz icin size kampanya, bonus, maxipuan vesaire sunar. Word vade farksiz 3 taksit sunuyoe mu bilmiyorum ama GarantiBank Bonus sunuyor mesela. Ziraat Bankası 2 taksit sunuyor. Urunleri alacaginiz siteyi inceleyip alin cokta dusunmeye gerek yok hemen kapatacaksaniz.

Ilk 6 ay icerisinde karti kapatirsaniz aidat odemezsiniz. Hatta banka kapatmamaniz icin size kampanya, bonus, MaxiPuan vesaire sunar. Word vade farksiz 3 taksit sunuyoe mu bilmiyorum ama garantibank bonus sunuyor mesela. Ziraat Bankası 2 taksit sunuyor. Urunleri alacaginiz siteyi inceleyip alin çok da dusunmeye gerek yok hemen kapatacaksaniz.

Alacağım ürünlerin hepsinde worldün peşin fiyatına 3 ya da 6 taksiti var. Ama aylık limiti 10k falan oluyor direk o aylık limiti bana verirler mi emin değilim konuşup öğrenmek lazım en kötü tanıdık birinden ondan rica ederim benim adıma alır. Aidat direk kartı aldığımız gibi vermiyoruz o zaman doğru anladıysam. Annemde Bankkart var mesela ama sanırım kredi kartı olarak kullanamıyor ekstra bir şey yapması lazım. Çok fazla kredi borç faiz ile uğraşmak istemiyorum bana göre şeyler değil. 6 ay taksitli bir şey aldım taksit bitene kadar kartı kapataımyor muyum? Yoksa kartı kapatmama rağmen ödemeye devam edebiliyor muyum?

Alacağım ürünlerin hepsinde worldün peşin fiyatına 3 ya da 6 taksiti var. Ama aylık limiti 10k falan oluyor direk o aylık limiti bana verirler mi emin değilim konuşup öğrenmek lazım en kötü tanıdık birinden ondan rica ederim benim adıma alır. Aidat direk kartı aldığımız gibi vermiyoruz o zaman doğru anladıysam. Annemde Bankkart var mesela ama sanırım kredi kartı olarak kullanamıyor ekstra bir şey yapması lazım. Çok fazla kredi borç faiz ile uğraşmak istemiyorum bana göre şeyler değil. 6 ay taksitli bir şey aldım taksit bitene kadar kartı kapataımyor muyum? Yoksa kartı kapatmama rağmen ödemeye devam edebiliyor muyum?
Bak soyle anlatayım sana ben 2 yıl önce iş bankasından kredi kartı aldım sonra sorun yaşadık ben de iptal ettirdim. 2 bin TL limiti vardı borcum da 1300tl idi her ay asgarisini ödeyerek kapattım. Yani iptal ettikten sonra ekstre borcunu taksit taksit ödeyebilirsiniz ama taksit olarak aldığın ürünleri taksit taksit ödeyebilir misin bilmiyorum. Kredi kartının ekstre borcunu tam ödediğin takdirde herhangi bir faiz üzerine gelmez. Bankkart kredi kartı özelliğini aktif etmen gerekiyor, ya şubeye gideceksiniz ya da mobil veya müşteri hizmetlerinden oluyor ise oradan halledeceksiniz. Ben şubeye gidip actirmistim. Bu arada limit konusunda o kadar da emin olma. Benim herhangi bir çalışma geçmişim olmamasına rağmen 34 bin TL limitim var harcamans göre banka sana limit veriyor gerisi bahane.

Aidat ücretini kartı aldığından 1 yıl sonra ödüyorsun, bazı bankalar erken alır mı bilmem. Garantiden ilk çıkardığım kartın aidatı vardı 3. ayda Garanti Bonus Genç çıkardım eski karta aidat ödemedim tam bilgiyi bankayı arayarak öğrenebilirsin.

Geri
Yukarı