Kredi kartı aidat iadesi hesaba yatması

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba zamanında THH aidat ücreti iade başvurum olumlu sonuçlandı. Banka iade ettik mesajı gönderdi. Bu para kredi kartına yattığında ben bu parayı hesaba aktarabilir miyim? İade işlemini dönem içi hareketlerden görebilirsiniz yazıyor ama dönem içi hareketlerde gözükmüyor?

Merhaba zamanında THH aidat ücreti iade başvurum olumlu sonuçlandı. Banka iade ettik mesajı gönderdi. Bu para kredi kartına yattığında ben bu parayı hesaba aktarabilir miyim? İade işlemini dönem içi hareketlerden görebilirsiniz yazıyor ama dönem içi hareketlerde gözükmüyor?
Eğer ekstre borcunuz varsa ekstre borcunuzdan düşer, ekstre borcunuz yoksa da direkt hesaba çekebilirsiniz. Ziraat Bankasında Artı Bakiye iadesi olarak.

Eğer ekstre borcunuz varsa ekstre borcunuzdan düşer, ekstre borcunuz yoksa da direkt hesaba çekebilirsiniz. Ziraat bankasında artı bakiye iadesi olarak.

Kredi kartı Akbank Axess bir kere kullandım. Ekstre borcum yok, karttan herhangi bir ödeme talimatı da olmadığı için artı para olmasını da istemiyorum hocam. Bu durumda da mümkün mü?

Geri
Yukarı