Kredi kartı başvurusu nasıl onaylanır?

Başvurular otomatik kredi notuna göre veriliyor yani artmamışsa ya da o seviyede değilsen vermezler istediğin yere git. Biraz daha bekle bakalım, sigortanı da kontrol et.

Ben bir ara çizik ve icralıktım borcu ödedim 1 aya onaylar yağmaya başladı. 1K bile esnek hesap vermeyen banka 32K limitli kart gönderdi geçen sene.

Daha önce yazılmış.
En kolay maaş aldığın banka verir.
Şubeden alamazsan bir yolu daha var.

Para blokeli kart kullan bir süre.
Kuveyt Türk+Albaraka+Türkiye finans veriyor.

Başvurular otomatik kredi notuna göre veriliyor yani artmamışsa ya da o seviyede değilsen vermezler istediğin yere git. Biraz daha bekle bakalım, sigortanı da kontrol et.

Ben bir ara çizik ve icralıktım borcu ödedim 1 aya onaylar yağmaya başladı. 1K bile esnek hesap vermeyen banka 32K limitli kart gönderdi geçen sene.

Eğer bankalara icra yoksa (varlık yönetimleri ve bankalara hariç icralarınız Yapı Kredi hariç umursanmıyor bankalar vadesiz hesaplarınız hariç ilgilenmezler vadesiz hesaplarda sadece sabah 9 da kontrol ediliyor mesai saati içerisinde), sicil oluşmadıysa Yapı Kredi hariç tüm bankalar kredi ve kredi kartı veriyor gelir olmamasına rağmen banka kartı kullandım düzenli bankalar kredi kartı vermeye başladı sonra bir de emekli aylığı gözükünce krediler ve kredili mevduat hesapları vs.

Daha önce yazılmış.
En kolay maaş aldığın banka verir.
Şubeden alamazsan bir yolu daha var.

Para blokeli kart kullan bir süre.
Kuveyt Türk+Albaraka+Türkiye finans veriyor.

En kolay Akbank veriyor diye biliyorum geliri olmayan insanlara bile 2000TL limitli kredi kartı veriyorlar. Yapı Kredi ise maaş bankası biraz zor verir çünkü Yapı Kredi seçici bir banka. Devlet bankalarında tanıdık varsa aslında gelir belgesiyle kolaylıkla alınabiliyor.

Eğer bankalara icra yoksa (varlık yönetimleri ve bankalara hariç icralarınız Yapı Kredi hariç umursanmıyor bankalar vadesiz hesaplarınız hariç ilgilenmezler vadesiz hesaplarda sadece sabah 9 da kontrol ediliyor mesai saati içerisinde), sicil oluşmadıysa Yapı Kredi hariç tüm bankalar kredi ve kredi kartı veriyor gelir olmamasına rağmen banka kartı kullandım düzenli bankalar kredi kartı vermeye başladı sonra bir de emekli aylığı gözükünce krediler ve kredili mevduat hesapları vs.

Bana da tam tersi Yapı Kredi vermişti. QNB Finansbak ile Denizbank sağolsunlar icradan sebep kuruş koklatmadı. Ne zaman Yapı Kredi yağdırmaya başladı bana bu sefer diğerleri de başladı 1 hafta sonra.

@HalfGlaze Dostum mobil uygulamadan yapıyorsan boşuna deneme çoğu reddedicek. Önerim şubeye gitmen.

Ben tam olarak QNB, Enpara, Garanti, Yapı Kredi, Ziraat bankalarından kredi kartı başvurusu yaptım hepsi 10 dakika içinde reddedildi. Sebebi ise sigortalı gözükmemem ve maaşımın olmaması. Evet 21 yaşındayım şuan bir yerde çalışmıyorum ondan dolayı sigortam yok.

Bir arkadaşım İş Bankası en kolay kredi kartı veren banka dedi ve şubesine gitmemi önerdi. 1 gün öncesinde Enpara yine reddetmişti. 1 sonra ki gün İş Bankasına gittiğimde karşımda ki kadın bana hiç bir şekilde kredi kartı verilmeyeceğini çünkü sigortam olmadığını söyledi. Freelance iş yapıyorum falan dedim ama dediği gibi sigorta olmayınca istersen ayda 100K kazan yine anlam ifade etmez dedi. Kadın sonrasında dedi ki yine de deneyeyim için rahat etsin dedi ve kredi kartını denedi. Sonrasında gülmeye başladı ve sorduğumda kredi kartı çıktığını söyledi. Önce inanmadım ve şaka mı dedim, hayır ciddiyim dedi. O an kafamda 1K-2K limitli kart çıkmıştır diye düşünürken limiti ne kadar diye sorduğumda 19K dedi. Evet şuan da işsiz olarak 19K'lık kredi kartı kullanıyorum.

Geri
Yukarı